Avea & İş Bankası Kredi Kampanyası

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Şimdi İş Bankası'ndan kredi alan Avealı kamu çalışanları 40 TL fatura indirimi kazanıyor!
  Avealı kamu çalışanları, 5 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında 10 Kat Maaş Kredisi koşulları ile kredi kullanarak 2 ay boyunca aylık 20 TL toplam 40 TL fatura indirimi kazanmak için hemen İş Bankası şubelerine başvurun! Avea faturanız için otomatik ödeme talimatınız olması ya da yeni talimat vermeniz yeterli!

  Başvuruİş Bankası şubelerine aşağıdaki belgelerle başvurup Avea hattınız için otomatik ödeme talimatı vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  • Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
  • Kamu Kimliği
  • Gelir Belgesi
  • İkametgah belgesi ya da son tarihli adınıza düzenlenmiş cep telefonu, ev telefonu, elektrik, su veya doğalgaz faturası
  • Avealı olduğunuzu belgeleyen, son 2 aya ait Avea hattı faturasından biri veya yeni aboneliklerde Avea Abonelik Sözleşmesi
  Kredi kullanıldıktan sonra takip eden 2 ay indirim uygulanacaktır. Fatura indirimi uluslararası dolaşımda yapılan kullanımlar, GPRS, data kullanımları ve paketleri, bağış SMS'leri, taahhütlü kampanyalarda yansıtılan cezalar ve 5 Nisan'dan sonra çıkacak olan paketler için geçerli değildir. Avea İletişim Hizmetleri ve İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarını piyasa şartlarına göre değiştirme, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme, uygun görmediği başvuruları kabul etmeme ve gerekli gördüğü hallerde ek teminat isteme hak ve yetkisine sahiptir.
   


Sayfayı Paylaş