Avea İphone 5 ile Uyumlu Nano Sim Kart

Konusu 'Avea' forumundadır ve GamZe tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Avea İphone 5 ile Uyumlu Nano Sim Kart

  iPhone 5 yepyeni bir SIM kart tipi olan nano SIM kartlarla çalışıyor. Piyasadaki mevcut mini veya microSIM kartların kesilerek nano SIM formuna sokulması biraz zor. Bu nedenle kullanıcıların mobil operatörlerini iletişim merkezlerine ve mağazalarına gidip mevcut SIM kartlarını değiştirmeleri gerekecek. Tabii ki bu noktada operatörlerin gerekli olan nano SIM kartı müşterilerine sunuyor olmaları gerek.

  Avea önümüzdeki pazartesi gününden itibaren nano SIM kart dağıtımına başlıyor. Avea, 12.3 x 8.8 x 0.67 mm’lik ölçülere sahip olan ve 4FF olarak adlandırılan bu yeni SIM kartları iPhone 5 yurt dışına piyasaya getirmeden önce satışa sunmuş olacak. Böylelikle yurt dışından hemen iPhone 5 satın alacak Avea aboneleri cihazlarını vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilecek.

   


 2. GamZe Moderator

  iPhone 5 Avea SIM kartı Nano SIM'e dönüştürme

  Mini ve ya Micro SIM kart, iPhone 5 için nasıl Nano SIM’e dönüştürülür. Tutorial'ımızı kullanarak Nano SIM kartınızı kesip iPhone 5′de kullanabilirsiniz. İşte nasıl yapılacağını anlatan video. Video ingilizce olsada görsel olarak anlatıldığı için zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyorum.

   

Sayfayı Paylaş