Avea Hat İptal Bilgisi ve Geçerlilik Süreleri

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Hat iptali talebiniz için Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Geçerlilik Süresi ve Hat İptal Süreci
  Faturasız hatların geçerlilik süresini koruyabilmesi için düzenli olarak yükleme yapılması gerekmektedir. Son yükleme tarihine göre belirlenen Aktif Süre ve Pasif Süre aşağıdaki şekildedir.

  Aktif Süre (90 gün): Son yükleme tarihinizden itibaren, 90 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 90 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır ve 120 günlük pasif süre uygulaması başlar.

  Pasif Süre (120 gün): Pasif süre boyunca hattınız dış aramalara kapalıdır, sadece hattınızdan çağrı alabilirsiniz. Tekrar arama yapabilmek için yükleme yapmanız gerekmektedir.

  Pasif sürenin bitimine kadar hattınıza yükleme yapmamanız halinde ise, hattınız tamamen kapatılır ve söz konusu hatta ilişkin Abonelik Sözleşmeniz iptal edilir. Söz konusu hattınızı adınıza yeniden tahsis ettirip kullanabilmeniz için, hattın kapatılmasını takip eden 6 ay içerisinde bir Avea İletişim Merkezine (AİM) giderek yeni bir abonelik sözleşmesi imzalamanız ve abonelik ile ilgili belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir. Sözleşmenin feshi ve hattın kapatılmasından itibaren 6 aydan fazla bir süre geçmiş ise, kapatılan hattınıza ilişkin aynı numarayı tekrar alabilmeniz garanti edilemez.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Teşekkürler Serkan
   

Sayfayı Paylaş