Avea Görüntülü Konuş

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Avea Görüntülü Konuş servisi ile artık 3G abonesi sevdikleriniz ile görüntülü olarak konuşabilir, telefon kameranızın çektiği tüm görüntüleri konuşma esnasında iletebilirsiniz.

  Kullanım
  Görüntülü Konuş servisinden yararlanmak için öncelikle 3G abonesi olmanız gerekmektedir. Henüz değiseniz; 3G yazıp 3334'e göndererek ücretsiz 3G abonesi olabilirsiniz.

  Eğer 3G abonesi iseniz; Görüntülü Konuş servisinden yararlanmanız için telefonunuzun 3G destekli olması (önde ve arkada toplam 2 adet kamera olması) ve 3G kapsaması altında bulunmanız gerekmektedir.

  Servisten yararlanmanız için abonelik yapmanız veya herhangi bir servis erişimini aktif etmeniz gerekmez. 3G abonesi olduğunuz anda Görüntülü Konuş servisinden yararlanabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Görüntülü Konuş servisi tüm tarifeler için aynı fiyattan ücretlendirilir. Kullandığınız tarife ne olursa olsun; servis kullanımı dakika başına ücretlendirilir.

  Görüntülü Konuş servisinde her yöne aramalar 20 kuruş/dakika ile ücretlendirilir.
  Yapacağınız yurtdışı aramaları, arama yaptığınız ülkenin bulunduğu bölgeye göre ücretlendirilir.

  Avea ve yurtdışındaki operatör arasında ara bağlantı var ise; görüntülü konuş servisinden yararlanabilirsiniz. Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
   


Sayfayı Paylaş