Avea Cepten Sınırsız internet Paketleri

Konusu 'Avea' forumundadır ve GamZe tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Faturasız ve Faturalı Avea Cepten Sınırsız İnternet Paketleri

  Sınırsız cepten internet paketleri için olan kampanyaların süresi dolmuş onların yerine şuanki geçerli kampanyalar şöyledir; İlk olarak faturasız ön ödemeli aboneler için Avea cepten internet paketlerini verelim; Hemen alttaki mesajda da Avea faturalı hatlar için cepten internet paketlerini görebilirsiniz.

  250 MB İnternet Paketi

  İnterneti çok sık kullanmam ama dünyadan habersiz de kalmam, sosyal medyada neler oluyor bilmek isterim diyenler için 250MB internet paketi! Aylık 12 TL’ye kayıt için hemen 3G 250MB yazıp 5555'e SMS göndermeniz yeterli.

  500MB İnternet Paketi

  Cepten internetin keyfini doyasıya yaşamak isterim, facebook&twitter benden sorulsun, fotoğraflarımı paylaşayım ve gündemden hiç geri kalmayayım diyenlere özel 500MB internet paketi! Aylık 15TL’ye kayit için hemen 3G 500MB yazıp 5555'e SMS göndermeniz yeterli.

  1GB İnternet Paketi

  Cepten internet benden sorulsun, bütün işlerimi internetten hallederim; video izlerim, oyun oynarım diyenlere özel 1GB internet paketi! Aylık 19TL’ye kayit için hemen 3G 1GB yazıp 5555'e SMS göndermeniz yeterli

  2 GB İnternet Paketi

  Cepten internet benden sorulsun, bütün işlerimi internetten hallederim; video izlerim, oyun oynarım diyenlere özel 2GB internet paketi! Aylık 29 TL’ye kayıt için hemen 3G 2GB yazıp 5555'e SMS göndermeniz yeterli.

  SINIRSIZ Facebook ve Twitter keyfi ayda sadece 6 TL!

  Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Abone olmak için SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555'e gönderin.
   


 2. GamZe Moderator

  Bunlarda Avea faturalı hatlar için cepten internet paketleri;

  Aşımsız 250MB İnternet Paketi


  Aşımsız 250MB paketi ile ayda 12 TL’ye 7,2 mbps hızında internet cebinize giriyor. Üstelik paket kullanım hakkınızı bitirdikten sonra paket aşımı ve sürpriz fatura yok! Paket alımı için ASIMSIZ 250MB yazıp 5555'e gönderin.

  Aşımsız 1GB Aylık İnternet Paketi


  Aşımsız 1GB paketi ile ayda 19 TL’ye 7,2 mbps hızında internet cebinize giriyor. Üstelik paket kullanım hakkınızı bitirdikten sonra paket aşımı ve sürpriz fatura yok! Paket alımı için ASIMSIZ 1GB yazıp 5555'e gönderin.

  Sınırsız 2GB Aylık İnternet Paketi

  Sınırsız 2GB paketi ile ayda 29 TL’ye 7,2 mbps hızında sınırsız internet cebinize giriyor. Üstelik paketinizin hızlı kullanım hakkını bitirdikten sonra da bağlantınız kesilmiyor! Paket alımı için SINIRSIZ 2GB yazıp 5555'e gönderin.

  Sınırsız 4GB Aylık İnternet Paketi

  Sınırsız 4GB paketi ile ayda 39 TL’ye 7,2 mbps hızında sınırsız internet cebinize giriyor. Üstelik paketinizin hızlı kullanım hakkını bitirdikten sonra da bağlantınız kesilmiyor! Paket alımı için SINIRSIZ 4GB yazıp 5555'e gönderin.
   

Sayfayı Paylaş