Avea Çalarken Dinlet

Konusu 'Avea' forumundadır ve GamZe tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Avea çalarken dinlet şarkıları dinle

  Ringa, sizi arayan kişilerin telefonda duyduğu standart çalma sesini değiştirebilmenizi sağlayan bir servistir. Telefon modeliniz ne olursa olsun, sizi arayanları artık seçtiğiniz Ringa'larla karşılayabilirsiniz. Böylece sizi arayanlar telefon çalma sesi ya da meşgul sesi yerine Ringa'nızı dinleyecektir. Ringa'lar isterseniz şarkılar, isterseniz ses efektleri olabilir; Avea'nın size sunduğu alternatiflerden beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

  Ringa ile yapabilecekleriniz:

  Ringa ile seçtiğiniz şarkı veya efekti isterseniz herkes için isterseniz farklı numaralara tanımlayabilirsiniz.Arayan her numara için veya sadece belirlediğiniz numara için tanımlama yaptıktan sonra bu isteğinizin sadece Gelen Çağrı'da ya da Meşgul'de ya da her iki durumda da aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

  Tanımlama yaptığınız Ringa sadece Gelen Çağrı için geçerli olacaktır. İsterseniz Meşgul durumu için de ayrıca tanımlama yapabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz Ringa'nızın sadece haftaiçi ya da haftsonu ya da tüm zamanlar için aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

  Ringa servisi aylık üyelik gerektiren bir servistir. İstediğiniz zaman Ringa'yı açabilir veya kapatabilirsiniz.

  Ringa'ya üye olunca seçeceğiniz tüm Ringa şarkı veya efektlerini Ringa Koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Ringa Kategorilerinden alarak koleksiyonunuza eklediğiniz Ringa’ları Ringa abonesi olduğunuz sürece ücretsiz olarak istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.Koleksiyonunuzdaki Ringa'lar için İstediğiniz kadar tanımlama yapabilirsiniz. Tanımlamalar için ayrıca bir ücret alınmaz.

  Ringa servisini nasıl kullanıma açarım?

  9292'yi arayarak:
  Avea Ringa servisinden yararlanmak için telefonunuzdan 9292'yi ücretsiz arayarak üyelik menüsünden işlem yapabilirsiniz. Üyelik işleminizin onaylandığı size kısa mesajla bildirilecektir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra sizi arayanların duyacağı biçimde dinleyebileceğiniz Ringa alternatifinden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz sizi arayan herkesin veya sadece belirleyeceğiniz numaraların dinlemesini seçebilme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

  9292'ye SMS göndererek:
  Cep telefonunuzdan RINGA ACIK yazıp 9292'ye SMS göndererek servisi kullanıma açabilirsiniz. Üyeliğiniz ile ilgili onay bilgisi size SMS ile birkaç dakika içinde iletilecektir. Bu onay mesajını aldıktan sonra istediğiniz Ringa'yı kullanabilmek için SMS kodunu "RINGA " (örn. RINGA 50101) yazarak 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Böylece SMS ile tanımladığınız Ringa'yı herkes, her çağrı durumunda dinler.
  Eğer arayan numaraya göre tanımlama yapmak isterseniz AYARLARIM yazarak (örn. AYARLARIM 1234567 05551234567) 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  Meşgul tonuna özel tanımlama yapmak isterseniz, "MESGULRINGATANIMLA " (örn. MESGULRINGATANIMLA 50101) yazarak 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Böylece SMS ile tanımladığınız Ringa'yı, herkes, meşgul çağrı durumunda dinler. Eğer arayan numaraya göre tanımlama yapmak isterseniz "KISISELMESGULRINGATANIMLA " (örn: KISISELMESGULRINGATANIMLA 50101 05551234567) yazarak 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  *100# ile:
  Cep telefonunuzdan *100# tuşlayıp Ringa menüsüne girerek mevcut kategorilerden seçim yapabilirsiniz. *100# ile seçtiğiniz Ringa'yı arayan tüm numaralara tanımlayabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş