Avea AloDoktorum

Konusu 'Avea' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  [​IMG]
  Doktorunuz herzaman yanınızda
  9911 numarasını sesli veya görüntülü arayarak hemen doktorunuza ulaşabilir, sağlık konularında danışmanlık, acil durumlarda ise yönlendirme talep edebilirsiniz.
  Avea AloDoktorum servisi ile 9911'i görüntülü arayarak, doktorunuzla yüz yüze görüşebilir, probleminizi görsel olarak da paylaşabilirsiniz.
  Avea AloDoktorum Servisi Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile sunulmaktadır.

  Avea AloDoktorum üyeliğinizi; 9911'i aradığınızda, sizi karşılayan servis menüsünden, ya da ABONE yazıp 9911'e göndererek başlatabilirsiniz.
  Avea AloDoktorum üyeliğinizi; 9911'i aradığınızda, sizi karşılayan servis menüsünden, ya da IPTAL yazıp 9911'e göndererek sonlandırabilirsiniz.

  Ücretlendirme
  Avea AloDoktorum servis üyeliği aylık 5 TL'dir. 9911'i sesli veya görüntülü aradığınızda yaptığınız görüşmeler dakikası 20 kuruş ile ücretlendirilir. (Fiyatlara ÖİV ve KDV dahildir)
  9911 numarasına gönderilen ve servisten alınan SMS'ler ücretsizdir.

  Bilmeniz Gerekenler
  Avea AloDoktorum Servisi üyesine; kendi sağlığı, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettiği ve güncel gelişmeleri takip edebileceği, danışmanlık hizmeti çağrı merkezi doktorları tarafından verilir. Servis, teşhis öncesine yönelik tedbirleri ve tedavi tanımlandıktan sonrasına yönelik koruyucu önlemleri kapsar ve hastalık durumları dışında tıp literatüründe yer alan bilgilendirici genel sağlık ve hastalık bilgilerini içerir.

  Abonenin rahatsızlığının tanımlanmasında danışmanlık desteği sağlamaktır. Servis, teşhis ve tedaviye yönelik hiçbir hizmeti kapsamaz. Hastalara herhangi ilaç tavsiyesi yapılmaz.

  Avea AloDoktorum servisi, aşağıdaki unsurları kapsayacaktır:

  Servis ile var olan risk faktörlerinin tespiti (kişinin sigara içmesi, şişmanlık, madde bağımlılığı varlığı, kan kolesterol yüksekliği birinci derece yakınlarında kanserli kişi varlığı, vb.) ve eliminasyonu ile kişinin yaşam kalitesinin arttırılması hedeftir.

  Önleyici tıbbi hizmetler, kronik hastalığı olan ya da genetik sebeplerle olmaya aday olanlar için bilgilendirmeler, hayatta ileriki dönemlerde karşılaşılabilecek her türlü soru / sorun, gebelik, doğum öncesi ve sonrası yaşanabilecekler, ürolojik sorular, önleyici ve hastalık sonrası aşılar hakkında doktor yönlendirilmesi de hizmetin kapsamındadır.

  Çocuklarda beslenme, gelişim döneminde karşılaşılabilecek durumlar, rutin hastalıklar öncesi alınabilecek önlemler medikal koçluk hizmetinin kapsamındadır.
  İleri yaş sağlığında hayat kalitesi standardını mümkün olan en yüksek seviyede tutabilmek için gerekli danışma hizmetinin verilmesi amaçlanmaktadır.

  Kronik rahatsızlıkların kaydedilerek doktor tarafından takibi, açık eczane, hastane uzmanlıkları konularında 7/24 hizmet verilmesi, gerektiği ve abone tarafından talep edildiği takdirde acil durum yardım talebinin acil doktoru tarafından yönetilmesidir.

  Kampanya
  06.04.2010 – 02.05.2010 tarihleri arasında 9911'e DOKTOR yazıp gönderen ilk 3000 abone servisten bir ay süresince üyelik ücreti ödemeden yararlanma FIRSATINI yakalıyor.
  Kampanyadan yararlanma hakkı kazanan her abonenin servisten bir ay süresince üyelik ücreti ödemeden yararlanma süresinin sonunda, üyeliği otomatik olarak sonlandırılır.

  Kampanya dahilinde servisten yararlanan abonelerin, 9911'i sesli veya görüntülü aramalarının dakikası 20 kuruş ile ücretlendirilir. (Fiyatlara ÖİV ve KDV dahildir)
   


Sayfayı Paylaş