Audi TTS Coupe 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi TTS Coupe
  4 silindirli TFSI® motor
  Verimlilik ve güç. 272 hp gücündeki yüksek performanslı TFSI® motor, Audi TTS Coupé’nin sportif kalbidir. Sadece güçlü sesi potansiyelini belli eder.
  Hızlanma: Audi TTS Coupé sıfırdan 100 km/h’ye 5.4 saniyede (veya opsiyonel S tronic ® şanzımanla sadece 5.2 saniyede) ulaşır ve elektronik olarak sınırlanmış 250 km/h’lik azami hıza ulaşana kadar çok seri bir şekilde hızlanmaya devam eder.

  Audi TT Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.


  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Kullanması bir keyif: Audi TTS Coupé için özel olarak geliştirilen 2 litrelik turbo motor 350 Nm’lik büyük torkuna 2500 d/d gibi düşük bir devirde ulaşır ve bu yüksek tork düzeyini 5000 d/d’ye kadar devam ettirir. Sonuç, her durumda etkileyici bir itiş gücüdür. quattro® sürekli dört tekerden çekiş sistemi sayesinde motorun gücü hemen her türlü yol yüzeyinde kayıpsız şekilde hızlanmaya dönüştürülür.
  FSI ® teknolojisi ile Audi, Le Mans’daki 24 saatlik yarışlarda toplam beş zafer elde etmiştir. Audi TTS Coupé’de kullanılan motor, direkt enjeksiyon ile turboşarjın avantajlarını da birleştirmektedir. Sonuç: Azami verimlilik ile birlikte üstün performanstır. Audi TTS Coupé’de kullanılan silindir başına 4 supaplı, güçlü ama hafif TFSI ® motoru 100 kilometrede sadece 8.1 litre (opsiyonel S tronic® çift kavramalı şanzımanla 7.9 litre) yakıt tüketmektedir.
  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 7.9-8.1 l/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 184-188 g/km

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş