Audi S5 Cabriolet 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 5 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi S5 Cabrio
  Birkaç saniye içinde veya yavaş yavaş hızlanmak ruh halinize bağlıdır. Audi S5 Cabrio’daki son derec güçlü 3.0 litrelik TFSI motor her zaman bütün gücünü göstermeye hazırdır. Burada “bütün güç” 245 kW (333 bhp) ve elektronik olarak sınırlanmış 250 km/h. azami hız anl***** gelir.

  quattro çekiş sisteminin, altı silindirin ve mekanik aşırı doldurmanın kombinasyonu tüm devirlerde olağanüstü bir güç ve büyük bir güç rezervi anl***** gelir. Daha 2220 devirde 440 Nm’lik azami torkun %90’nına ulaşılması, hızlanma sırasında sürücünün yüzünde rahat bir gülümseme olmasını sağlar.

  A5/S5 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Son derece sportif performansı ve başka söze gerek bırakmayan olağanüstü kalkış davranımını yaşayın: Audi S5 Cabrio sıfırdan yüz kilometreye 5.6 saniyede hızlanır ve bu hızın ötesinde bile büyük bir güç rezervine sahiptir. Tam da S amblemli bir modelden bekleyeceğiniz gibi.
  S5 Cabrio, sadece etkileyici performansı ile değil verimliliği ile de “teknoloji ile bir adım önde” sloganı ile ifade edilen öncülüğünü geliştirmektedir. Mekanik aşırı doldurma ve ara soğutma ile birlikte direkt benzin enjeksiyonu yakıtın daha çabuk ve daha ekonomik yanmasını ve motorun EU5 emisyon normunu sağlamasını mümkün kılmaktadır.
  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama, 9.7 l/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama, 224 g/km

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş