Audi S4 Saloon 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi S4 Saloon
  Yeni Audi S4’ün kalbi, sağlam ve güçlü bir şekilde motor sporları için çarpıyor. Yeni geliştirilen ve 333 HP'lik etkileyici bir güce sahip olan 6 silindirli motorda, Audi’yi şimdiye kadar Le Mans ‘da bir çok kez zafere ulaştırmış olan TFSI teknolojisi kullanılmaktadır.

  S4 Saloon Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  S4 otomobiller, 3.0 TFSI V6 motoru yakıt tüketimi nispeten az kompakt bir güç ünitesine dönüştüren yenilikçi bir mekanik aşırı doldurma sistemi ve ara soğutucu (intecooler) ile donatılmıştır. Bu motor sadece 440 Nm’lik müthiş azami torku ile değil, tork eğrisi ile de etkileyicidir: Azami torkun en az %90’ı 2200 ila 5900 d/d aralığında sunulmaktadır.

  Son derece seri tepkisi ve tüm devir aralıklarındaki olağanüstü güç üretimi sayesinde bu 6 silindirli motor, çok dinamik sürüş tarzına olanak sağlar. Başka bir söze gerek bırakmayan müthiş sportif performans ve olağanüstü hızlanma deneyimini yaşayın. Yeni Audi S4 sıfırdan 100 km/h’ye 5.1 saniyede hızlanır ve ondan sonra da bol miktarda güç rezervine sahiptir. Tam da S amblemli bir modelden bekleyeceğiniz gibi .

  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 9.4-9.7 litre/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 219-225 g/km

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş