Audi S4 Avant 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi S4 Avant
  Yeni Audi S4 Avant’ın sağlam ve güçlü kalbi motor sporları için çarpar. 333 hp’lik etkileyici bir güce sahip olan bu yeni geliştirilmiş 6 silindirli motorda, Audi’yi şimdiye kadar birçok kereler Le Mans’da zafere taşımış olan TFSI teknolojisi kullanılmaktadır.

  A4 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  S4, .3.0 TFSI V6 motoru yakıt tüketimi nispeten az kompakt bir güç ünitesine dönüştüren yenilikçi bir ara soğutmalı mekanik aşırı doldurma sistemiyle donatılmıştır. Bu motor sadece 440 Nm’lik muazzam azami torku ile değil, tork eğrisi ile de etkileyicidir: Azami torkun %90’nından fazlası 2200 ila 5900 d/d aralığında sunulmaktadır.

  Çok ani tepki vermesi ve tüm devirlerde fevkalade güç üretimi sayesinde bu altı silindirli motor çok dinamik sürüş tarzına da olanak sağlamaktadır. Başka söze gerek bırakmayan son derece sportif performansı ve olağanüstü hızlanmayı yaşayarak görün: Yeni Audi S4 Avant sıfırdan 100 km/h’ye 5.2 saniyede hızlanır– ve ondan sonra da büyük miktarda bir güç rezervine sahiptir. Tam da S amblemli bir modelden bekleyeceğiniz gibi.

  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 9.7-9.9 l/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 224-229

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş