Audi S3 Sportback 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi S3 Sportback
  Audi S3 Sportback’deki 2.0 TFSI® motorun gücü ve elastikiyeti dayanılmazdır. 255 hp’lik etkileyici gücüne karşın bu dört silindirli turbo motor, yakıt ikmali için duruşları neredeyse ender bir olay haline getirir. Le Mans’da test edilmiş, yollarda kendini kanıtlamış: Audi S3 Sportback’in verimliliği, Audi’nin motor sporları faaliyetlerinde başarıyla kullanılmış olan FSI direk benzin enjeksiyonuna dayanır.

  S3 Sportback Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Kemerinizi bağlayın, kontağı açın, adrenalini yükseltin!
  Heyecan verici güç üretimi: İntercooler ve turboşarj, 2.0 TFSI motoru birinci sınıf bir atlete dönüştürür. 330 Nm’lik azami tork 2500 ila 5000 d/d aralığında sabit kalır. Bu geniş turbo platosu ve fevkalade ani tepki, nefes kesici bir hızlanma sağlar: S tronic şanzımanla donatılmış Audi S3 Sportback 2.0 TFSI quattro sadece 5.5 saniyede sıfırdan 100 km/h hızlanır.
  Tüketim ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 8.3 litre/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 199 g/km
  *S tronic® ile

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş