Audi RS3 Sportback 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi RS3
  Beş silindirli motorlar Audi’de uzun bir geleneğe sahiptir. Audi RS3’ün “Uluslararası Yılın Motoru Ödülüne”* sahip olan motoru muazzam bir güç ile doygun bir torku ve özlü bir sesi birleştirir. Sonuç: Karıştırılması olanaksız bir duruş ve tüyleri diken diken eden bir duygu.

  RS3 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Turbo beslemeli beş silindirli motor
  Audi RS3’ün 2,5 litrelik TFSI motoru gerçek bir yüksek performans ünitesidir. 340 HP’lik gücü ile ikna edicidir ve 1600 ila 5300 d/d aralığında tam 450 Nm tork sunar. Bu, çok düşük devirlerden başlayarak üstün bir güç üretimi ile birlikte 6800 d/d maksimum devre kadar müthiş bir hızlanma yeteneği sağlar.

  Pek alışık olunmayan beş silindirli temel konsept, ateşleme sırasından dolayı Audi RS3’e karıştırılması olanaksız bir ses sağlar. Buna ilaveten sunduğu kompakt ölçüler ve düşük ağırlık avantajları, aracın yerleşim düzenini ve aks yükü dağılımını olumlu şekilde etkiler.

  Audi’nin iki çekirdek teknolojisi olan turbo besleme ve direkt benzin enjeksiyonu sağlar.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş