Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro
  Hafif, kompakt bir yapı ile birlikte yüksek motor devirleri, fevkalade tepki ve müthiş bir güç - Audi R8 Spyder’in aracın ortasına yerleştirilmiş 10 silindirli motoru standartları yeniden tanımlamaktadır. Motorun zengin sesi 5.2 FSI quattro’nun performans yeteneklerinin müthiş bir şekilde belirtmektedir.

  Son derece heyecan verici: 386 kW (525 bhp) güç Audi R8 Spyder 5.2 FSI R tronik şanzıman teknolojisi ile quattro’yu sadece 4.1 saniyede sıfırdan 100 km/h’ye ulaştırır. 12.4 saniyede 200 km/h hıza ulaşılır. Nefes kesici maksimum hız 313 km/h’dir.

  Audi R8 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yenilikçi yüksek devirli konsept (HRC)
  Üstün performansı ifade etmenin en hızlı yolu nedir? Yüksek devirli konsept. Şimşek gibi hızlı tepki, karşılaştırma kabul etmez ataklık: 8.000 d/d’ye kadar çıkan geniş motor devri aralığı saniyenin kesri kadar bir zamanda kullanıma hazırdır. 530 Nm’ye kadar çıkan dolgun tork eğrisi Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro’yu karşı konulamaz şekilde ileri doğru iter.

  Güç ve teknolojinin ideal kombinasyonu
  En yeni 4 supaplı FSI® teknolojisi sayesinde Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro benzinin her damlasında daha fazla güç üretir. CFRP komponentler ve hafif alüminyum yapı aracın toplam ağırlığını azaltırken kuru karterli yağlama otomobile düşük bir ağırlık merkezi sağlar ve güçlü enlemesine ivmelere izin verir.
  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri
  Yakıt tüketimi, ortalama: 14.9 l/100 km / 13.9 l/100 km*
  CO2 emisyonu, ortalama: 356 g/km / 332 g/km*
  * R tronic ® ile

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş