Audi R8 Iron Man 2 Mayıs’ta gösterime girdi

Konusu 'Audi' forumundadır ve ot-gu tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Marvel’in en başarılı ve uzun soluklu süper kahraman serilerinden biri olan ve 186 milyon Amerikan Doları bütçeyle beyaz perdeye taşınan “Iron Man” (Demir Adam), 2 Mayıs’ta tüm dünyayla birlikte aynı anda Türkiye’de vizyona girdi.

  [​IMG]


  Audi’nin süper spor modeli R8’in de ön planda olduğu filmde Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terence Howard ve Jeff Bridges gibi ünlü yıldızlar başrolleri paylaşıyor. Filmin ana karakteri ileri teknolojiler konusunda bir deha olan Tony Stark yani “Iron Man”, geliştirdiği olağan üstü kostümü kadar teknolojik bir başyapıt olarak nitelendirilen Audi R8’yle de dikkatleri üstüne toplayacak.
  İlk olarak 1962 yılında yayınlanmaya başlayan çizgi romandan uyarlanan, 186 milyon Amerikan Doları rekor bütçeyle Paramount Pictures ve Marvel Studios ortak yapımı olarak beyazperdeye aktarılan Iron Man, 2 Mayıs’ta Türkiye’de de vizyona girdi. En önemli süper kahraman karakterlerinden birisi olarak kabul edilen “Iron Man”in sinema filminde karizmatik Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan akıllı, başarılı, fikirleri gerçeğe dönüştürecek cesarete ve beceriye sahip ana karakter Tony Stark ise kullandığı göz alıcı teknolojik zırhı kadar kullandığı otomobili ile de dikkat çekmeyi başarıyor.
  Film boyunca milyarder iş adamı Tony Stark, 420 HP’lik motorlu, quattro dört tekerlekten çekişli ve Audi uzay kafesi (Audi Space Frame -ASF) teknolojisiyle üretilmiş gövdeye sahip Audi R8’in yeteneklerine güveniyor. Tony Stark’ın akıllı ve güzel asistanı rolündeki Virginia “Pepper” Potts karakterini canlandıran Gwyneth Paltrow ise filmde bir Audi S5 kullanıyor.
  Başka hiçbir süper kahramanda olmadığı kadar teknoloji bilgisine ve teknolojiyi kullanma imkânına sahip Tony Stark’ın “Iron Man”e dönüşmesinin ve olağanüstü yetenekleriyle suçlulara karşı verdiği mücadelenin anlatıldığı filmi ise John Favreau yönetiyor.
  Audi R8’in rol aldığı “Iron Man” filmin heyecan verici fragmanını izlemek ve film görsellerine ulaşmak için www.ironmanmovie.marvel.com veya http://microsites.audi.com/ironman web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

  05.05.2008
   


Sayfayı Paylaş