Audi R8 5.2 FSI quattro 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi R8 5.2 FSI quattro
  Hafif yapılı ve kompakt konstrüksüyonla birlikte yüksek devirler, olağanüstü tepki yeteneği ve etkileyici güç - Audi R8 5.2 FSI quattro yeni standartlar oluşturmaktadır. 10 silindirli motorun muazzam gücü motor sesi ile müthiş performans potansiyelini belli eder.

  Saf performans, saf adrenalin: 525 hp güç R8 5.2 FSI quattro otomobili sadece 3,9 saniyede 100 km/h’ye ulaştırır. Bundan 12 saniye sonra 200 km/h sınırı aşılır*. Nefes kesici azami hız 316 km/h’dir.

  Audi R8 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.


  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yenilikçi yüksek devirli konsept
  Şimşek hızında tepki, benzersiz ataklık: 8,700 d/d’ye kadar çıkan geniş devir aralığına saniyenin kesri bir zamanda ulaşılır. 530 Nm’ye kadar uzanan kuvvetli tork eğrisi Audi R8’i karşı konulmaz şekilde ileri doğru iter. Ayrıca otomobil yarışlarında olağan olanlar gibi motor devirleri müthiş bir performansa olanak sağlar.

  Güç ve teknolojinin ideal kombinasyonu
  En yeni 4 supaplı FSI® teknolojisi sayesinde R8 her damla benzinden daha fazla güç çıkarır. Hafif alüminyum konstrüksiyonun toplam ağırlığı azaltması ve kuru karterli yağlama sisteminin ağırlık merkezini alçaltması, güçlü bir boylamasına ivme sağlar.

  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 14,7 l/100 km / 13,7 l/100 km*
  CO2 emisyonu, ortalama: 351 g/km / 327 g/km*
  * R tronic® ile

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş