Audi R8 4.2 FSI quattro 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi R8 4.2 FSI quattro
  quattro sürekli dört tekerden çekiş sistemi ile aracın ortasındaki V8 motor Audi R8 4.2 FSI quattro’nun kalbini ve ruhunu oluşturur. Otomobilin ortasındaki konumu olabilecek en iyi aks yükü dağılımını sağlar. Sonuç: Canlı bir performans ve mükemmel kullanım.

  Nefes kesici itiş gücü: Aracın ortasındaki V8 motor 420 hp güç üretir ve Audi R8‘i 4.6 saniyede 100 km/h’ye ulaştırır. Azami hız 301 km/h’dir. 8,250 d/d’ye kadar çıkan motor devri ve 430 Nm azami tork olabilecek en üstün sürüş keyfini sunar.

  Audi R8 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Yenilikçi yüksek devirli konsept
  Ataklık ve ani tepki vermede doruk noktası: Audi R8 4.2 FSI quattro’nın motoru muazzam gücünü geniş bir devir aralığında üretir. Düşük devirlerde bile Audi R8 4.2 FSI quattro yüksek düzeyde tork üretimi hazırdır. Ayrıca, otomobil yarışlarında olağan olan devir sayıları üstün bir performans sağlar.

  Güç ve teknolojinin ideal kombinasyonu

  En yeni 4 supaplı FSI® teknolojisi sayesinde R8 her damla benzinden daha fazla güç çıkarır. Hafif alüminyum konstrüksiyonun toplam ağırlığı azaltması ve kuru karterli yağlama sisteminin ağırlık merkezini alçaltması, güçlü bir boylamasına ivme sağlar.

  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 13,9 l/100 km / 13,3* l/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 332 g/km / 318* g/km
  * R tronic ® İle

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş