Audi Q7 quattro

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 14 Aralık 2007 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Tasarım
  Audi Q7 için tasarımcılarımız tamamen yeni olan bir araç konsepti tanımladılar. Önceki SUV araçların klasik, köşeli iki kutu şeklindeki tasarımı, kendine özgü akıcı bir biçime dönüştürüldü ve Audi Q7 üst sınıf SUV segmentindeki en sportif tasarımlardan birine sahip oldu. Coupé’ye benzer tavan çizgisi ve aerodinamik arka spoiler ile birlikte aracın orantıları dinamik bir görünüm sağlıyor. Bunun alışılagelmiş bir spor araç olmadığı hemen anlaşılıyor.
  Performans
  Audi Q7’de kullanılan, en yeni Common Rail yakıt enjeksiyonuna ve piezo enjektörlere sahip 3.0 litrelik V6 TDI motor, dizel teknolojisinde ulaşılan zirve noktasını temsil eder. 500 Nm’lik torku veren azami tork daha 1750 d/d gibi düşük bir motor devir sayısından itibaren üretilir ve dinamik sürüş keyfi ve performansı için her devir aralığında en iyi gaz pedalı tepkisini ve seri bir şekilde hızlanmayı garanti eder. Somut bir ifadeyle; Audi Q7 yolda dinamik ve canlı, arazide güçlü ve egemendir.
  Teknoloji


  25 yıllık sürekli dört tekerden çekiş yeniliği geçmişiyle Audi’nin ilk SUV aracının rakiplerini bu kadar şaşırtması sürpriz olmadı. Gelişmiş benzinli ve dizel motor teknolojisi verimli bir şekilde ileri doğru hareket sağlarken, Audi Q7’nin uyarlamalı havalı süspansiyonu ve Elektronik Stabilite Programı (ESP) arazi kullanımında performansın doruk noktasını sağlar.

  Güvenlik


  Audi Q7 birinci sınıf bir SUV araçtan istenenleri dikkate alan akıllı, uluslararası bir güvenlik konseptine göre donatılmıştır. Etkileyici güvenlik özellikleri yelpazesi sürücünün, araçta bulunan diğer kişilerin ve yayaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur

  360 derece dış görünüm için tıklayın
  360 derece iç görünüm için tıklayın
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. yaren38_20 Well-Known Member

  gerçekten çok güzel bir araba içide dışıda mükemmell..
   
 4. yarali_yurek58 Active Member

  Kardeş bu araba beni aşar ama gercekten harika bir araba
   
 5. leonidas Well-Known Member

  benim hayalimdeki babamın arabası:D:D
   
 6. desayamu Well-Known Member

  ahanın işte tek hayalimdeki araba allah bana bu arabayı verir inşallah yarab
   
 7. SHaDe_19 Well-Known Member

  bu arabada güzel de benım hayalımdekının yerını hıc bır araba tutmaz
   

Sayfayı Paylaş