Audi Q7/Q7 V12 TDI 2010

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi Q7 2010
  • Performans sahibi SUV
   Audi, 25 yıldır otomobillerimiz için quattro üretti. Şimdi de quattro için bir otomobil; yeni Audi Q7’yi ürettik. quattro çekiş gücüne sahip bu 7 koltuklu araç, hiçbir yol koşulunda yabancılık çekmeyen gerçekten performanslı bir spor araç. Hatta yol olmadığında bile.
  • Tasarım
   Audi Q7 için tasarımcılarımız tamamen yeni olan bir araç konsepti tanımladılar. Önceki SUV araçların klasik, köşeli iki kutu şeklindeki tasarımı, kendine özgü akıcı bir biçime dönüştürüldü ve Audi Q7 üst sınıf SUV segmentindeki en sportif tasarımlardan birine sahip oldu. Coupé’ye benzer tavan çizgisi ve aerodinamik arka spoiler ile birlikte aracın orantıları dinamik bir görünüm sağlıyor. Bunun alışılagelmiş bir spor araç olmadığı hemen anlaşılıyor.
  • Performans
   Audi Q7’de kullanılan, en yeni Common Rail yakıt enjeksiyonuna ve piezo enjektörlere sahip 3.0 litrelik V6 TDI motor, dizel teknolojisinde ulaşılan zirve noktasını temsil eder. 500 Nm’lik torku veren azami tork daha 1750 d/d gibi düşük bir motor devir sayısından itibaren üretilir ve dinamik sürüş keyfi ve performansı için her devir aralığında en iyi gaz pedalı tepkisini ve seri bir şekilde hızlanmayı garanti eder. Somut bir ifadeyle; Audi Q7 yolda dinamik ve canlı, arazide güçlü ve egemendir. turkeyarena.com
  • Teknoloji
   25 yıllık sürekli dört tekerden çekiş yeniliği geçmişiyle Audi’nin ilk SUV aracının rakiplerini bu kadar şaşırtması sürpriz olmadı. Gelişmiş benzinli ve dizel motor teknolojisi verimli bir şekilde ileri doğru hareket sağlarken, Audi Q7’nin uyarlamalı havalı süspansiyonu ve Elektronik Stabilite Programı (ESP) arazi kullanımında performansın doruk noktasını sağlar.
  • Güvenlik
   Audi Q7 birinci sınıf bir SUV araçtan istenenleri dikkate alan akıllı, uluslararası bir güvenlik konseptine göre donatılmıştır. Etkileyici güvenlik özellikleri yelpazesi sürücünün, araçta bulunan diğer kişilerin ve yayaların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur.
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

  Audi Q7 V12 TDI 2010
  • Tasarım ve konfor
   En yüksek performans ile üstün sürüş konforunun eşsiz birleşimine, Audi Q7 V12 TDI quattro’nun donatılabildiği standart ve opsiyonel donanımlar katkı sağlamaktadır. Seçenekleri bu sayfada bulabilirsiniz.
  • Güçlü dinamizm, üstün güvenlik
   Audi Q7 V12 TDI quattro sadece üstün performansı temsil etmez, aynı zamanda geniş kapsamlı yön belirleyici yenilik seçenekleri de sunar. En farklı elektronik yardım sistemleri sürücüyü destekler. Daha fazla güvenlik ve sürüş keyfi için.
  • Sınırsız güç
   Audi Q7 V12 TDI quattro’nun kalbi, yarış sporlarından edinilen bol deneyimle geliştirilmiştir: sınıfının en güçlü dizel motorudur. Common-Rail teknolojisi, 6,0 litre silindir hacmi, 368 kW (500 HP). 1.750-3.250 devir/dakikada 1.000 Nm’lik tork. Bununla sadece 5,5 saniyede 0’dan 100 km/saat hıza ulaşırsınız. Audi Q7 V12 TDI güç ve hız gösterisidir.
  • Üstün dinamizm
   Bırakın, dış görünümü sizi etkilesin: LED gündüz farı iki kez 12 LED ışıklarla donatılmış olup, bu da özellikle ön kısmı daha da vurgulamaktadır. Çamurlukların genişletilmesi ile Audi Q7 V12 TDI quattro daha baskın bir izlenim yaratmaktadır. Arka kısımda ise: oval uç borular ve özgün biçimlendirilmiş tamponlar.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

 5. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş