Audi Q5 2010

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi Q5 2010
  • Öne çıkan özellikler
   Audi Q5’in birinci sınıf işçiliği ve her ayrıntıda konforu hissettiren özellikleri yolculuklarınızı daha da keyifli bir hale getirir. Islak yollarda ve arazide, güçlü bir çekiş ve hızlı viraj alma için quattro® sürekli dört tekerden çekiş sistemine sahip Audi Q5’in teknolojisi de aynı şekilde sürüş deneyimini artırır.
  • Mükemmel Entegrasyon
   Çok sayıda araç fonksiyonu için çok sayıda cihaz gerektiğini söyleyen kim? Nerede olursanız olun, en üst düzeyde eğlence ve bilgi için yeni Audi Q5’in geniş bilgi-eğlence donanım özellikleri yelpazesi kesintisiz ve kullanıcı dostu bir şekilde araçla bütünleşmiştir.
  • Daha geniş iç mekan ve konfor
   Audi Q5’in tasarımı sadece estetik olarak değil, pratik olarak da her açıdan etkileyicidir. Coupé benzeri tavan çizgisi ile Audi Q5, sınıfındaki en iyi hava direnç katsayılarından birisine sahiptir. İsteğe bağlı olarak alınabilen Xenon Plus farlar, kısılabilen ampulleri alışılagelmiş ampullerden daha ekonomik ve daha uzun ömürlü olan ışıklı diyotlu (LED) gündüz farlarıyla donatılmıştır.
  • Ayrıcalıklı ve işlevsel: iç mekan
   Yumuşak kumaş veya isteğe bağlı olarak, deri Audi Q5’in içinde hakim olan unsurdur. Her şeyden önce oldukça geniş bir kullanım alanı sunar. Arka koltukların sırt dayanakları uzaktan kumanda mekanizması kullanılarak bagaj bölmesinden öne doğru yatırılabilir. turkeyarena.com
  • Geniş bagaj bölmesi
   Audi Q5’in yük bölgesi 540 litrelik oldukça geniş bir hacme sahiptir. Sadece 693 mm yüksekliğindeki alçak yükleme kenarı aracın yüklenmesini son derece kolay hale getirir.1050 mm’lik yükleme genişliği de pratik bir özellik sağlar.
  • Yenilikçi süspansiyon
   5 bağlantı kollu ön aksı ve trapez bağlantı kollu arka aksı ile Audi Q5’in süspansiyonu atak bir sürüş sağlar. Bunların her ikisi de hızlı bir kuvvet oluşumuna olanak sağlayarak olağanüstü bir sürüş konforu ve yön stabilitesi sağlar.
  • Akıllı ESP
   Elektronik Stabilite Programının en yeni kuşağı akıllı bir teknik yardım sunar: Yeni bir sensör sistemi standart tavan traverslerinin bağlı olup olmadığını algılar. Ondan sonra sistem, yükün sebep olduğu daha yüksek ağırlık merkezini dikkate almak için kendini uyarlar.
  • Bireysel araç karakteristikleri
   İsteğe bağlı Audi Drive Select sistemi, aracın karakteristiklerini üç temel mod vasıtasıyla “konfor, dinamik ve otomatik” arasında tek bir düğme ile değiştirilmesine olanak tanır. Opsiyonel olarak sunulan ekstra donanımlar olan amortisör kumandası ve/veya dinamik direksiyon sistemiyle birlikte Audi Drive Select, otomobili istediğiniz gibi sürmenizi sağlar.
  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş