Audi A6 allroad quattro 2012 Model

Konusu 'Audi' forumundadır ve oguzturk tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  Audi A6 allroad quattro’da kullanılan tüm motorlar, verimi arttıran direkt enjeksiyon sistemine sahiptir. Bu, tüm model versiyonları için üstün güç üretimi ile yakıt tüketimi arasında özellikle iyi bir ilişki oluşturur.

  A6/S6 Fiyat Listesi
  3 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerli olan tavsiye edilen 2011 model fiyat listeleri olup teslim tarihindeki fiyatlar geçerli olacaktır.Araç ve aksesuarların tavsiye edilen fiyatlarında, donanım ve standart aksesuar paketlerinde Audi AG ve Doğuş Otomotiv'in önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.ÖTV ve KDV mevzuatı ile diğer ilgili mevzuatta, tescil masraflarında ve Euro kurunda oluşabilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatını değiştirecektir. MTV ve Tescil Masrafları, Trafik sigorta masraf bedelini içermemektedir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  Audi A6 allroad quattro’da kullanılan TDI® motorlar
  Audi A6 allroad quattro iki yeni teknolojili V6 dizel motor seçeneği ile sunulmaktadır. En güçlü motor, 240 hp güce sahip ve 100 kilometrede ortalama 7.5 litrelik yakıt tüketimi ile kesinlikle sportif performans değerleri sağlayan 3.0 TDI ® motordur. Bu yeni teknolojili dizel motorun 500 Nm’lik torku 6-ileri vitesli tiptronik şanzıman ile donatılmış Audi A6 allroad quattro®’yu 7.4 saniyede sıfırdan 100 km/sa’e ulaştırır.
  Sarsıntısız çalışması ile dikkat çeken 190 hp gücündeki 6 silindirli 2.7 TDI® motor da yakıt tüketimi açısından verimli ve 17500 d/d’da üretilen 450 Nm torku ile etkileyicidir.
  Yakıt tüketimi ve emisyon değerleri*:
  Yakıt tüketimi, ortalama: 7.5 l/100 km
  CO2 emisyonu, ortalama: 199 g/km
  *tiptronik şanzıman değerleridir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş