Asus 3D monitör ile herşey yanıbaşınızda!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  ASUS, NVIDIA 3D Vision teknolojisine sahip 27" 3D LED ekrana sahip VG278H modelini 2012 yılının ilk günlerinde Türkiye'de satışa sunuyor. NVIDIA'nın son model 3D LightBoost teknolojisi ile alışık olduğumuz 3D görüntüsüne nazaran iki kat daha canlı renkler üretiyor. 2 milisaniye tepkime süresi ve 120Hz yenileme hızına sahip olan VG278H, iyi 3D görseller sunan bir monitör olarak göze çarpıyor.

  Ergonomik tasarımı sayesinde, döndürme, eğim açısı ve yükseklik ayarlarının kolayca yapılabildiği VG278H, içinde kullanıcıların tercih ettiği görüş konumunu karşılayabilmek için açısı ayarlayabilir 3D vericisi mevcut.

  En yeni 3D gözlük ile 3D görüntü
  Son model NVIDIA 3D Vision teknolojisinin sunduğu 3D LightBoost ile fazla enerji tüketmeden iki kat 3D görüntü yoğunluğuna ulaşmak mümkün oluyor. Yeniden tasarlanmış NVIDIA shutter gözlük ile gelen VG278H, daha geniş bir görüş objektifi sunarken, rahat izlemeyi sağlayan siperliği de bulunuyor.

  VG278H, web tabanlı video akışı da dahil olmak üzere bir çok eğlence seçeneğini (Blu-ray filmleri ve 550'den fazla popüler oyunları) 3D olarak görüntülenmesini sağlıyor. 3D Kızılötesi modu ile de en iyi 3D sinyali alımı yapılabiliyor.

  Etkileyici tepkime ve hız
  Trace Free II Teknolojisi ile 120Hz ekran yenileme hızı ve 2 saniye tepkime süresi sayesinde saniye başına düşen frame sayısı ikiye katlanarak canlı, pürüzsüz görseller ile gerçeklik yaşatan VG278H, sahip olduğu Dual-Side Teknolojisi ile oyun ve video oynatma sırasında 3D görselleri net olarak algılanmasını sağlıyor. Üstelik bunu gerçekleştirirken de gölgelenme ve parlak çizgi etkilerini düşüren elektrik kullanımısürelerini de azaltıyor.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş