Aston Martin Dbs Özellikleri

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Aston Martin DBS Fiyatı Teknik Özellikleri
  Aston Martin Dbs Resmi

  [​IMG]

  Aston Martin DBS Volante
  DBS doğasında hafif kombinasyonu, mükemmele yakın bir ağırlık dağılımı, güçlü ve esnek bir performans ve kontrol sayesinde yüksek düzeyde sonuçlanır ultra-hafif karbon fiber gövde panelleri, geniş kullanımı yapmak için ilk üretim Aston Martin V12 motoru.

  Tüm güncel Aston Martins gibi, motor, Almanya'nın Köln şehrinde Aston Martin Motor imkanı ada el yazısıyla monte edilir. Klasik V12 6.0 litrelik bir dizi özellik güç arttırıcı daha doğru hava akışını iyileştirmek motorun içine daha fazla hava girişi sağlamak için yukarıda 5500rpm açılır motor hava girişi bağlantı noktası ve yeniden profilli hava giriş delikleri 'by-pass' a donanımları dahil olmak üzere yanma odası.

  10.9:1 bir sıkıştırma oranı, bu geliştirmelerin sonucu ile birleştiğinde olağanüstü bir güç ve tork: DBS 6500 devirde 510 beygir gücü verir. 3.71:1 son dişli oranı özellikle hızlanma-viteste artırılması, ek güç kullanılabilir olmasını sağlar.

  Standart altı-ileri manuel şanzıman alternatif olarak tanıtılan DBS müşterileri artık Touchtronic 2 altı-ileri otomatik vites opsiyonu tanınan edilecektir. DB9 için geliştirilen aynı ZF transaxle birimi türetilen, sistem büyük ölçüde DBS güç ve performans özellikleri barındıracak şekilde yeniden tasarlandı.

  Db9 ve kardeş DBR9 ve dbrs9 yarış arabaları gibi, DBS Aston Martin sınıfının lideri tüm alaşımlı VH (Dikey Yatay) mimarisi, üstün güç ve sertlik sağlar hafif bağlanmış alüminyum yapıyı kullanır.

  Karbon-fiber paneller gücünde herhangi bir azalma olmadan daha geleneksel malzeme üzerinde bir miktar 30kg bir tasarruf vererek, bot kutusu, bagaj kapağı, kapı açma çevreler, ön kanatlar ve kaput için kullanılır.

  Amortisör ayarları gaz konumu, fren konumunu, direksiyon simidi dönme ve araç hızı da dahil olmak üzere otomobilin sistemleri, sensör okumaları alır bir elektronik kontrol ünitesi tarafından belirlenir.

  Dbsin Adaptive Damping System sert amortisörler arabanın normal sürüş koşullarında sürüş konforu ödün vermeden, heyecanla tahrik ediliyor daha iyi yol tutuş ve kontrol için kullanılabilir olmasını sağlar.

  A belirlenen Parça modu otomatik olarak devre sürüş için idealdir, kati konumlarına damperleri ayarlar. DBS Yeni 20 inç hafif alaşım jantlar ile birlikte, özellikle araba için geliştirilmiş Pirelli P Zero lastikleri ile donatılmıştır.

  DBS, aynı zamanda sürüş koşulları zorlu maksimum çekiş korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir revize Dinamik Stabilite Kontrolü (DSC) sistemi vardır.

  Aston Martin Dbs Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  aston martin db9, Aston Martin Dbs Özellikleri, aston martin dbs v12
   


Sayfayı Paylaş