Assortie, 2008 2009 Sonbahar Kış Aksesuar Modası

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  ASSORTIE SONBAHARI YENİ KOLEKSİYONLARI İLE KARŞILIYOR

  Yeni sezon Assortie ile canlı, heyecanlı… Assortie, 2008 Sonbahar modasının renk ve dokularını yansıtan koleksiyonu ile yeni sezona merhaba diyor. Sonbahar alışverişine başlamadan önce mutlaka Assortie’ye uğrayın çünkü bu sezon giyeceğiniz kıyafetleri Assortie takı ve aksesuarları belirleyecek.

  Çanta artık pek çok kadın için kıyafetini tamamlamanın ötesinde o gün giyilecek giysileri belirleyen bir aksesuar haline geldi. Assortie kadınına özel hazırlanan çantalarda da bu eğilim ön planda tutuldu. Yaratıcı ve canlı bir sonbahar yaşamayı mümkün kılan tasarımlar arasında

  [​IMG]

  birbirinden farklı stil, renk ve büyüklükte çantalar sezona damgasını vuruyor. Büyük hacimli çantaların dışında davetlerde kullanılabilecek şık tasarımlı portföyler, Assortie vitrinlerinde bu sezon öne çıkanlar arasında. Sonbahar sezonunda, yılan derisi ve parlak rugan çantalar aksesuar modasının vazgeçilmezleri listesinde bir numarada dersek abartmış olmayız. Assortie’nin yeni koleksiyonunda yer alan parlak rugan ve yılan derisi çantalar görülmeye değer.

  Assortie’nin çanta modelleri ile yarattığınız şıklığı farklı aksesuarlarla bütünlemeniz mümkün. Çantaların en iyi arkadaşı kemerler ve cüzdanlarda yılan derisi ve parlak rugan modellerin dışında klasik tarza hitap eden renk ve desenlerde pek çok alternatif sunuluyor.(turkeyarena.com) Farklı metaryallerin kullanıldığı takılar da sezonun yenilikleri arasında. Takı ve aksesuarlara göre kıyafetlerin seçileceği 2008 Sonbahar sezonunda uzun ve boncuklarla süslü kolyeler kadar büyük, gösterişli zincir ve madalyon tarzı kolyelere de göz atmanızı öneriyoruz.

  Yenilik takipçisi Assortie kadını yeni sezonda da takı ve aksesuar modasının öncüsü olmayı sürdürecek.

  Assortie: Çanta: 69.90 YTL / Kemer: 19.90 YTL / Kolye: 29.90 YTL

  [​IMG]

  Kemer: 39.90 YTL / Çanta: 74.90 YTL / Bilezik: 24.90 YTL (2008)

  [​IMG]

  Çanta: 54.90 YTL / Kolye: 34.90 YTL

  [​IMG]

  Çantalar: 54.90 YTL / Cüzdan: 19.90 YTL / Kolye: 34.90 YTL
   


Sayfayı Paylaş