Aslan Burcu ve Aslan burcunun Dekorasyon Tercihi

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve ot-gu tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Aslan Burcu ve Dekorasyon Tercihleri

  Kalite, pahalılık ve lüks, aslan burçları için vazgeçilmez kavramlardır. Aslan burçlarının yaşadıkları mekan şatafatlı ve aynı zamanda da aydınlık olmalıdır çünkü gösterişi severler. Altın kaplama objeler, altın ve parlak sarı renkleri evlerinde yer verdikleri detaylardandır. Almak istedikleri şeyler için borçlanmaktan korkmazlar. Sofra düzenine önem verirler. Eksiksiz, zevkle hazırlanmış, görkemli sofralar aslan burcunu hem tatmin eder hem de iştahını açar. Bu yüzden sofra takımlarını özenle seçer. Ne de olsa o, sofranın kralıdır. Duvarlarında sütlü kahve ve şarap renkleri hakimdir. Fazla modern çizgiye sahip eşyaları satın almaktan çekinirler. Biraz klasikten yana seçimler yaparlar. Evleri her zaman eksiksiz olmalıdır. Detaycı yaklaşımları onları en lüks adreslere çeker. Inhouse marka klasik görünümlü dijital saat, aslan burçlarının ilgisini çekecektir. Üstelik rengi de altın tonu.

  Renkler: Hiç kuşkusuz aslan burçlarının en sevdiği renk altın rengidir. Her alanda ihtişamı seven aslan burçları evlerinde de altın ve gümüşün ihtişamından vazgeçemezler.

  Salon Dekorasyonu: Aslanlar stil sahibi kişilerdir ve bunu her alanda göstermek isterler. Aslan burçları evlerinde orijinal eşyalara yer vermek isterler. Herkeste olan aksesuarlar onlar için asla uygun olmayacaktır.

  Yatak Odası Dekorasyonu: Aslanlar çarpıcı renkleri yatak odası dekorasyonunda da kullanmayı severler. Aslan burçları yatak odalarında da antika mobilyalar, oymalı orjinal koltuklar ve şık aksesuarlardan vazgeçmezler.
   


Sayfayı Paylaş