Aslan burcu özellikleri kadın

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

  Aslan burcu kadını mağrur, kendine güvenen , dürüst , cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan burcu kadını için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

  Aslan burcu kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

  Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin su istimal edil mesinden hoşlanmaz.

  Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

  Aslan burcu kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

  Aslan burcu kadını evine bağlı ve eşine sadıktır. Ayrıca çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. İçindeki emretme duygusu nedeniyle oldukça sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir.

  Fiziksel Özellikleri: Aslan burcu kadınlarının tıpkı Aslan yelesi gibi gür ve kalın telli saçları vardır. Saçları ve tenleri genellikle açık renklidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler. Gözlerinin oldukça dikkat çekici ve iyi gördüğünü söylemek gerekir. Boyları genellikle ya kısa ya da ortadır. Yemek yemekten büyük zevk alan Aslan burcu kadınlarının bazıları kilolu olabilir. Giyim konusunda ne iyi ne de kötü oldukları söylenemez. Genellikle modayı takip ederler ancak seçimlerinde kimi zaman yanılabilirler. Ama her türlü, insanlar tarafından beğenilen bir fizik yapısına ve giyim tarzına sahip olduklarını söylemek gerekir.

  Nasıl erkeklerden hoşlanır? Aslan burcu kadını kendisini önemseyen, onu el üstünde tutan ve söylediklerini dikkate alan erkeklerden hoşlanır. Özellikle kendisini kısıtlamayacak, aşırı kıskanç olmayan erkeklerden hoşlanır. Eğer bir erkek onu bir kere bile kısıtlayacak olursa o erkekten asla hoşlanmaz. Ilımlı ve hoşgörülü erkeklerden hoşlanır. Ayrıca bakımlı ve giyimine önem veren erkekler dikkatlerini çeker. Her şeye rağmen şunu unutmamak gerekir, Aslan burcu kadınının aklına ve kalbine girmek çok ama çok zordur.

  Nasıl etkilenir? Aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız öncelikle kendinize güveniyor olmanız gerekir ve bunu ona hissettirmeniz gerekir. Abartmamak kaydı ile iltifatlarda bulunarak etkileme şansınızı yükseltebilirsiniz. Görüntünüzün gerçekten iyi olduğuna emin olun. Aslan burcu kadınına dostça davranarak onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Onu ihmal etmeyin ya da ediyorsanız sakın ama sakın bunu Aslan kadınına hissettirmeyin.

  Nelerden hoşlanır? Aslan burcu kadını özellikle gece hayatında aktif olmaktan, arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Spordan zevk alırlar ve güzel bir vücuda sahip olmak isterler. Yemek yemekten ve hazırlamaktan hoşlanırlar. Aslan burcu kadınları maceradan da hoşlanır ve bu nedenle tehlikeye kolaylıkla atılabilir. Aslan burcu kadını herkes tarafından beğenilmekten hoşlanır.

  Hediye seçimi: Aslan burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz pahalı hediyeler seçmelisiniz. Pahalı bir deri ceket alabilirsiniz. Güzellik için bakım malzemeleri alabilirsiniz. Aslan burcu kadınına mücevher ya da mücevher kutusu da alabilirsiniz. Almak istediğiniz şey ne olursa olsun, alacağınız şey en pahalısı ve en iyisi olmalı. İpek kıyafetler de alabilirsiniz. Yaz aylarında hediye almak isterseniz de güneş gözlüğünü seçebilirsiniz ancak markasını onun belirlemesini isteyin.
   


Sayfayı Paylaş