Aslan Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Aslan burcu kadınını elde etmenin yolları

  Aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sürekli olarak onu övmelisiniz ve en iyisinin o olduğunu söylemelisiniz. Maddi olarak güçlü değilseniz Aslan burcu kadını karşısında hiç bir şansınız yok demektir. Zaten maddi olarak güçlü iseniz, Aslan burcu kadını sizi etkilemek için harekete geçecektir. Çok iyi rol yapar ve onu etkilediğinizi düşünebilirsiniz. Aslında onun isteklerini yapıyor gibi yapın, sizi yönettiğine inanmasını sağlayın bu sayede Aslan burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz. Gösterişli olmayada özen gösterin.

  Kibirli görünüşü uzaktan bakıldığında itici bulunabilir. İç dünyasına girdikçe cömert, neşeli, adil, sıcakkanlı yanı ortaya çıkar. Dış görünümüne verdiği önem ve paraya olan düşkünlüğü kötü bir şöhrette getirmiş olsa Aslan burcu yıldız olmak ister. Hem evinde, hem yatakta hem işte! Sevmeye daima hazırdır. Bu nedenle onu etkilemek zor değil ama biraz masraflıdır. İlgiden, hediyelere boğulmaktan, sık sık aranmaktan hoşlanır. Kendisini seven herkese eğilim duyabilir. Lüks, güzellik ve rahatlık anlayışı ileri düzeydedir. Bir şeyin en iyisini almak ister. Markaya önem verir. Kendisine yapılan övgülerden çabuk etkilenir. Bu konudaki aşırı duyarlılığına ve saygınlığına yapılacak saldırıları affetmez.

  Aslan Burcu Kadını en az erkekleri kadar övgüye düşkün, mert ve gözü karadır ve cömertliklerini de paylaşır. Maddi konulara gereğinden fazla önem verdiği olur. Kabiliyet yetenekleri de hat safhadadır ve muhatabını etkilemek isterse bu konuda tüm yeteneğini gözler önüne serecektir. Sizin dikkat etmeniz gereken Aslan Burçları’nın rol yapabilme kabiliyetleridir. İlişkiyi heyecanlı bir oyun gibi görüp sizi kandırmak, elde etmek isteyecekler. Size düşen onlara istediklerini veriyormuş gibi yapmaktır. Aslan Burcu Kadını’nı öpün, okşayın, sevgiye boğun ama ne yaparsanız yapın âşık olduğunuza ikna olmasına izin vermeyin. Bu sayede onlar için her zaman çaba harcamaları gereken hedefler olarak kalacaksınız ve değerinizi koruyacaksınız. Sizin için çıldırmasını istiyorsanız bakımınıza her zaman dikkat edin, gösterişten ve baş döndürücü olmaktan çekinmeyin.
   


Sayfayı Paylaş