Aslan Burcu İş Hayatı

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Aslan Burcunun İş Hayatı Nasıl

  Aslan burcu insanları iş hayatında öncelikle kendini ispat etmek ister. Daha sonra tüm yeteneklerini sergiler. Yeteneklerini ne kadar rahat sergilerse o kadar başarılı olur. Sıkıcı ofis işleri Aslan burcu insanlarına göre değildir, hareketlidir ve buna göre bir işte çalışmak ister. Ne kadar yoğun çalışırsa çalışsın eğlence hayatlarına da vakit ayırmak isterler. Bu şekilde rahatlayıp yeni bir haftaya enerji dolu girebilirler.

  Dikkat çekebilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri, organize edip idare edebilecekleri çalışma alanları onlara göredir. Lider ve yönetici bir burçtur. Çabuk kavrama, yaratma, kolay karar verip uygulama özellikleri bu alanda onları yükseltir. Cesaret, güç, dayanıklılık, canlılık isteyen ve ün getirecek meslekler Aslanlar’a biçilmiş kaftandır.

  Kurallara zorunlu olarak uymak, emir olmak, yönlendirilmek hiç hoşlarına gitmez. Çok zirvede bir meslek olmasa da keyfince çalışabileceği bir iş olması yeterlidir. Zaten onlar hangi işe sahip çıksalar onu mutlaka değerli hale getireceklerdir.

  Müdür, direktör, komutan, organizatör, yönetim kurulu başkanlığı, müfettişlik, öğretmenlik, okul. otel. lokanta, eğlence yeri ve benzeri işyerlerinin işletmeciliği uygun mesleklerdir. Piyango, toto, kumarhaneler, eğlence tertip etme gibi uğraşılarda ilgi alanları arasında olup şans oyunlarını denerler.

  Sahne, perde, müzik alanı, modacılık, reklamcılık, ticaret, temsilciliği, dekorasyon, süsleme ile ilgili çeşitli dallar mimarlık, kuyumculuk, heykeltraşlık ve ressamlık onların alanlarına girer..
   


Sayfayı Paylaş