Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

Konusu 'Yengeç - Aslan - Başak' forumundadır ve Aylinn tarafından 3 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

  Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

  Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir.

  Aslan burcu erkeği dostane tavırları ve girişken yapısıyla çok fazla dost edinir. Romantiktir. Birini sevdiği zaman iyi bir aşık olur. Sadıktır. Evlilikten hoşlanır ve evine bağlıdır. Çocuklarına düşkün ve sevecen bir baba olur.

  Aslan burcu erkeği iş konusunda fazlasıyla başarılıdır. Cömerttir, fakat her türlü kötü duruma karşı temkinlidir ve tasarrufu sever.

  Burçlarla uyumu: Aslan burcu erkeği, Yay burcu kadınıyla uzun süreli, uyumlu, sorunsuz ve güzel bir birliktelik kurabilir. İkizler burcu kadınıyla monotonluktan uzak, macera dolu, eğlenceli ve renkli bir ilişki kurabilir. Koç burcu kadınıyla birlikteliğinde ise, fiziksel ilişkide uyumu yakalayacaktır.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır? Aslan burcu erkeği sorumluluklarının farkında olan, elinde kolayca tutabileceği ve umursamazca davranmayan kadınlardan hoşlanır. Aslan erkeği yaptıklarına karşılık bekleyen bir kişiliğe sahiptir, bu nedenle yaptıklarına olumlu bir şekilde karşılık veren kadınlar ilgilerini çeker. Kendisinden ilgisini esirgemeyen, fedakar ve değerli olduğunu hissettiren kadınlardan hoşlanır. Her koşulda yanında kalacağına inandığı kadına karşı kendisini daha yakın hisseder.

  Nasıl etkilenir? Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona övgüler yağdırın. Siz biraz olsun onu etkilemeyi başarın, o sizi elde etmek için her şeyi yapacaktır. Ancak bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor, çünkü Aslan burcu erkeği rol yapmasını iyi bilir. Aslan burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona istediklerini veriyor gibi yapmalısınız. Her zaman sevgi gösterilerinde bulunarak onu etkileyebilirsiniz. Ancak şunu yapmayı kesinlikle unutmayın, aşık olduğunuzu kabul etmeyin.

  Nelerden hoşlanır? Aslan burcu erkeği en çok lüks'ten ve konfordan hoşlanır. Yönetmeyi ve hükmetmeyi sever. Sporla ilgilenmekten ve boş zamanlarında hobilerine vakit ayırmaktan hoşlanır. Eğlence hayatına olan düşkünlükleri vardır ve bu nedenle gezmekten çok hoşlanırlar.

  Hediye seçimi: Aslan burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız güzel bir şampanya ya da güzel şampanya kadehi hediye edebilirsiniz. Lükse bayılan Aslan burcu erkeğinin bu durum çok hoşuna gidecektir. Yemeğe götürerek onu mutlu edebilirsiniz. Konser ya da maç için en iyi bölümlerden bilet alabilirsiniz. Aslan burcu erkeğinin içinde her zaman çocuksu bir yan bulunur. Bu nedenle oyun konsolu ya da oyun konsolu için bir oyun alabilirsiniz. Nadir bulunan sanat eserleri de hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş