Aslan burcu erkeğini etkilemenin yolları

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Aslan burcu erkeği nasıl etkilenir?

  Aslan burcu erkeği, merttir ve her zaman övülmek ister. Oldukça cömerttir ve sevgisinin sınırı yoktur. Maddiyat, Aslan erkeği için çok önemlidir. İsteklerini ve düşüncelerini kolaylıkla kabul ettirebilir çünkü ikna kabiliyeti oldukça iyidir. Bir kadını etkilemek için her yeteneğini kullanacaktır. Ancak, Aslan burcu erkeği çok iyi rol yapar. Bu nedenle onu etkilemek isteyen kadın çok dikkatli olmalıdır. Akıllı olmayan bir kadını çok kolay kandıracaktır ve elde edecektir.

  İstediklerini veriyormuş gibi davranarak, Aslan burcu erkeğini etkilemek kolaydır. Bütün sevgi gösterilerini sergileyin, yakın davranın ancak aşık olduğunuzu asla kabul etmeyin. Yani tam anlamıyla size sahip olduğunu hissetmesin. Sizi tam olarak elde etmek için bu sefer o çabalayacaktır ve bunu başarmadan asla pes etmez. Bu sayede ilgilendiği kadına da gerekli olan değeri verecektir.

  Baş döndüren, gösterişli, kendi bakımına önem veren kadınlardan fazlasıyla etkilenir. Bu özellikleri taşıyan kadınlar için çıldırdığını söylemek mümkün.

  Aslan erkekelerinin hoşlandığı kadınlar

  Aslan burcu erkeği elinde tutabileceği, sorumluluklarının farkında olan kadınlardan hoşlanır. Özellikle sevgisini esirgemeyen, fedakar, yaptıklarına karşılık veren kişiler daha fazla ilgilerini çeker. Kendisini değerli hissettiren kadınlara olan ilgisi çok fazladır.

  Her ne olursa olsun yanında olacağını bildiği kadınlardan hoşlanır. Yanında olduğu kişiyle birlikte kendini huzurlu ve mutlu hissediyorsa daha fazla bağlanacaktır. Kendini küçümseyip, kıracak kadınlardan uzak durur. Sürekli olarak gururunu okşayıp onu övecek kadınlardan fazlasıyla hoşlanır.
   


Sayfayı Paylaş