Aslan Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Aslan erkeklerinin hoşlandığı şeyler

  Aslan burcu erkeği en fazla kendilerine hayran olunmasından hoşlanır. Her durumda iyimser olmaktan hoşlanır, kötümserlik akıllarının ucundan bile geçmez. Kumar oynamaktan da hoşlanan birçok Aslan erkeği bulunur. İnsanları dinlemekten hoşlanır ve zaten iyi bir dinleyici oldukları söylenebilir. Romantik anlar yaşamaktan hoşlanır. Sürekli onaylanmak ister ve toplum içerisinde küçük düşürülmekten nefret ederler. Kendileri hakkında konuşmaktan ise pek hoşlanmazlar.

  Aslan erkekelerinin hoşlandığı kadınlar

  Aslan burcu erkeği elinde tutabileceği, sorumluluklarının farkında olan kadınlardan hoşlanır. Özellikle sevgisini esirgemeyen, fedakar, yaptıklarına karşılık veren kişiler daha fazla ilgilerini çeker. Kendisini değerli hissettiren kadınlara olan ilgisi çok fazladır.

  Her ne olursa olsun yanında olacağını bildiği kadınlardan hoşlanır. Yanında olduğu kişiyle birlikte kendini huzurlu ve mutlu hissediyorsa daha fazla bağlanacaktır. Kendini küçümseyip, kıracak kadınlardan uzak durur. Sürekli olarak gururunu okşayıp onu övecek kadınlardan fazlasıyla hoşlanır.
   


Sayfayı Paylaş