Aşkın Sinyalleri Yazı

Konusu 'Masal ve Hikayeler' forumundadır ve CAN tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. CAN Well-Known Member


  Aşkın Sinyalleri

  Antropolog Dr.David givens aşk sinyallerini sıraLadı.SevgiLinin ufak hareketLerinden neLer demek istediğini anLamak istiyorsan Dr.Givens sana yardımcı oLacak ...

  Göz kırpma hızının artması : Göz kırpışının hızLanması,uyarıcı nöro kimyasaL dopaminin beyin tarafından saLınmasıyLa ortaya çıkan duygusaL coşkunun yansımasıdır.

  BukaLemun etkisi : Vücut hareketLerinin takLit ediLmesi seninLe şakaLaşmasına işarettir.BöyLece sempatik görünmeye çaLışıyordur.

  Yüz kızarması :
  KuLakLarın üstLerinden,yüzün tamamına dek yüzdeki kızıL renk tonu,sevgiLinin sinir sisteminin işe karıştığının göstergesidir.Bu durumda biraz daha dikkatLi oLmaLı ve oLumLu davranmaLısın.Yoksa sinirini sana tamamen yansıtabiLir.

  Saçları düzeltmek : Kendine çeki düzen verme iLe iLgiLi jestLer,"KendimLe senin için iLgiLeniyorum"manasına geLir.

  İstek işareti : Tesadüf eseri masanın üstünde sana doğru uzatıLan bir koL,dokunma isteğinin işaretidir.

  Öne eğiLme : İnsanLar her zaman en önemLi buLdukLarı şeye yada kişiye doğru eğiLirLeR;buna yöneLme refLeksi denir...

  Kocaman gözLer : sevgiLinin merkezi sinir sistemi uyarıLdığında göz kapakLarının istemsiz visseraL kasLarı gözLerini normaLden yuvarLak bir haLe getirir.Bu durumdan biraz kaçınmaLısın.Kavgaya işaret oLan bu büyük gözLerden oLabiLdiğince uzak dur.

  Sarkmış çene : Bütün iLgiyi eLe geçirdiğinde,partnerinin dudakLarı görünür bir şekiLde araLanır.Sarkmış bir çene biraz daha YAKLAŞMAN için bir işarettir...!
   


Sayfayı Paylaş