Asker Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve neslihanyare tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. neslihanyare Member


  Uzun yıllardır birlikteliğiniz olan sevgilinizden vatani görevi sebebiyle bir süre ayrısınız. O sizden uzaktayken biliyorsunuz ki aklı hep sizde! Siz de onu sık sık düşünüyorsunuz. Bazen uzun bazen kısa telefon konuşmaları ile aranızdaki özlemi dindirmeye çalışıyorsunuz ve bir şeyin de farkındasınız; yeni yıl yaklaşıyor! Belki beraber bu sene bir şeyler yapamayacaksınız ancak ona olan sevginizi, aşkınızı, verdiğiniz değeri göstermek için ona yılbaşında bir hediye almaya ne dersiniz? Böylelikle kendisini hem yalnız hissetmeyecek hem de sizden ona gidecek bir hediye onu hiç olmadığı kadar mutlu edecektir! Gözden ırak olan gönülden ırak cümlesinin tam tersini bugün gerçekleştirmeye ne dersiniz? Biz biliyoruz! O sizin için çok değerli ve ona alacağınız yılbaşı hediyeleri de onun için özel olacak! * *

  Asker Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

  [​IMG]

  Ellerinin üşümesini istemiyorsanız, alacağınız bu yarım, örgü eldiven sevgiliye otantik yılbaşı hediyeleri arasında onu en çok mutlu edecek hediye olacaktır!

  [​IMG]

  Üzeri desenli bu örgü eldivenler de askerdeki sevgilinizin içini ısıtmaya yetecektir! Emin olun bu hediye karşısında çok mutlu olacaktır!

  [​IMG]

  Bu çanta ile sevgilinizin gözü diğer yılbaşı hediyeleri alternatiflerini görmeyecektir!

  [​IMG]

  Bir erkeğin olmazsa olmazı! Böylesine şık bir saati hediye ederek sevgilinize güzel bir yılbaşı hediyesi verebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Dikkat edin, uzun zaman sonra görüştüğünüz ilk gün kolunda bu saat olacaktır!

  [​IMG]

  [​IMG]

  Renkli baskısıyla fark yaratan ve üzerinde bulunan zinciriyle bu cüzdan da sevgiliniz için iyi bir alternatif olabilir!

  [​IMG]

  Böylesine şık, şapka şeklindeki aksesuar da sevgilinizi mutlu etmeye yetebilir!

  [​IMG]

  Yılbaşı hediyeleri arasından seçeceğiniz, kahverengi ve yeşilin müthiş uyumunu üzerinde taşıyan bu kemer sevgilinizin uzun yıllar boyunca kullanmaktan sıkılmayacağı türden bir hediye!

  [​IMG]

  Kahverengi ve dore renklerinin hakim olduğu, kadranın bir kısmı siyah olan bu klasik saat ile sevgilinizin her an aklında olacağınızdan şüpheniz olmasın!

  [​IMG]

  Bir yüzükten daha fazlası! Üzerindeki desenlerin bir zardan esinlendiği açıkça belli olan bu yüzük, farklı olmayı seven sevgiliniz için ideal bir hediye!
   


Sayfayı Paylaş