Armine 2011-2012 Sonbahar/Kış Eşarp Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Armine 2011-2012 Sonbahar/Kış Eşarp Modelleri
  Armine kış koleksiyonu vitrinlerdeki yerini aldı…

  Elliyi aşkın farklı model ve geniş renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunuldu…

  ARMİNE EŞARP, 1994 yılında kurulan Kamer Tekstil’in ipek eşarp markası olarak sunuldu. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak sektörde öne çıkan bir marka haline geldi.2006 yılı itibariyle, baştan aşağı bayan giyimi üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Armine Bursa’da 6000 metrekare kapalı alana sahip, ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretimi gerçekleştirmektedir.

  ARMİNE EŞARP‘ın misyonu; Modayı geleneksel değerlerimize göre yorumlayıp, en modern teknolojiyi kullanarak, yüksek kalitede ipek eşarp ve bayan giyimi üretmek. Türkiye’nin yanı sıra, eşarp kullanılan diğer ülkelerde de yeni markalar üretmek.

  Dünya moda merkezleriyle ortak projeler geliştirerek, tekstil sektöründe trend belirleyen firmalar arasına girmek. Yeni markalar oluşturmak, ürün gamımızı sürekli geliştirmek. Eşarp kullanan her bayana markalarımızdan en az birini mutlaka ulaştırmak. Yeni tesisler kurup, bu tesisleri dünyadaki muadilleri arasında lider konuma taşıyarak, üretime katkıda bulunmak.İşte Koleksiyon;
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş