Arka Sokak Alternatif Rock Bar

Konusu 'İstanbul' forumundadır ve GamZe tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. GamZe Moderator


  Arka Sokak Alternatif Rock Bar
  Eski Yeşilçam Sokağına "Arka Sokak" denme-sinin yegane nedenidir bu meka., Taksim gençliğine "Arka Sokak Kültürü"nü tanıt-mıştır. Üç katlı mekan, açıldık-tan kısa bir süre sonra üniversi-teli ve çalışan gençlerin buluş-ma noktası olmuş ve 6 yıldır rakiplerine meydan okuyor. Alternatif rock müzik ve bira, Arka Sokak müdavimlerinin vazgeçilmezleridir. Dışarıdaki 30 masalık bölüm "Sokak" olarak bilinir ve Sokak'ta bira içmek farklı bir keyiftir.

  The place which is the sole reason that named Old Yeşilçam Street as "Arka Sokak" introduced Arka Sokak Culture to Taksim Youth. After a short period from its opening day, the three storey place challenging its competitors for six years became a point where the university students meet each other. Alternative Rock music and beer are indispensable facts for its regular visitors of Arka Sokak. The outside section with 30 tables is known as "Street" and here drinking beer is a different pleasure.

  Beyoğlu Rock Bar piyasasında tarzıyla, kalitesiyle, ve sıradışı müşteri kitlesiyle, kısa zamanda çok işler yaparak bir ilke imza atan barımız, aynı zamanda tarihi Yeşilçam Sokağı'nı tekrar canlandırıp güzelleştiren tek bardır. Bunun yanında ismimizden de belli olduğu gibi sokak muhabbetini, açık havada bira keyfini ve rock müziğin çeşitli alternatiflerini dinleme fırsatını bizde bulabilirsiniz.

  * Mısırlarımız müessesemizde ücretsiz verilmektedir.
  * Üye olan müşterilerimiz indirimlerden yararlanacaktır.
  * Üye olan müşterilerimize Doğum günü, parti gibi etkinliklerinde indirimlerler ve süpriz hediyeler sunulacaktır.

  Tel: 252 20 99
  Yetkililer: Barış Güzeloğlu, Okan Süder
  Adres: Eski Yeşilçam Sok. No: 36-1
  Tarif: Emek Sineması çıkışı karşısı

  Saatler: hafta içi 14:00-02:00, hafta sonu 14:00-02:00
   


 2. GamZe Moderator

Sayfayı Paylaş