Argento Beachwear 2011 Mayo ve Bikini Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Argento Beachwear 2011 Mayo ve Bikini Modelleri
  Miami’de 2011 Argento Beachwear esintisi…
  Argento Beachwear 2011 katalog çekimleri Miami’nin meşhur sahilleri, yatları, villaları ve kanallarında yapılırken ünlü model Kashia Gogolkiewicz kırmızı Ferrari ile de özel pozlar verdi.

  Argento Beachwear 2011 koleksiyonunda yer alan modeller nefes kesici ve bir o kadar da çarpıcı…

  2011 katalog çekimlerini Miami South Beach’de Polonyalı ünlü model Kashia Gogolkiewicz ile gerçekleştiren Argento’nun mayo, mayokini ve bikinileri plajlarda yine fırtına gibi esecek. Sezona bu sene değişik renklerde ve desende kumaşlar damgasını vururken vazgeçilmez siyah ve beyaz her zamanki gibi yerini koruyacak. Bu sezon her zaman olduğu gibi yine Argento’da üst ve altlarda farklı kombinler çalışılmış… Altlar desenli, üst modellerde ise düz renkler göze çarpıyor. Bikini, mayo ve mayokini kullanımında aksesuarın da çok büyük etkisi bulunuyor. Bikinilerin üst kısımlarında yer alan mistik aksesuarlar her zaman olduğu gibi Argento’nun vazgeçilmezleri arasında… Bu sene fotografik desenlerin öne çıktığı koleksiyona ilk defa plaj çantası ve terlik üretimini de ekleyen Argento iddiasını gözler önüne seriyor…

  Miami’de gerçekleştirilen çekimlerde Argento Beachwear’in 2011 koleksiyonunda yer alan birbirinden çekici ve ****i modellerini büyük bir ustalıkla sırasında Kırmızı Ferrari otomilde de pozlar vererek 2011 Bikini mayo modası kadının tarzını yansıtan dikkat çekici ayrıntılarla dikkati çekiyor. Vücudun en güzel kıvrımlarını ortaya çıkaran modeller , gizemli bir hava yaratmayı başarıyor. Farklı renklerde hazırlanan modern 2 parça bikiniler bu sezon yine favoriler arasında. Bayanların vazgeçilmezi tek parça mayolar her vücuda yakışacak şekilde tasarlanmış. Tek omuzlu, straplez, desenli ve ****iliği ön planda tutan modeller fazlasıyla iddialı…Ayrıca leopar, yılan desenleri ve fotografik desenlerin öne çıktığı koleksiyonda modellere çok önem verilmiş…Mayokini, bikini ve mayolarda renk ve desenlerin uyumu göze çarparken plaj elbiseleri, etekler ve özellikle kaftanlar mayoların şıklığına şıklık katıyor.
  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş