Aralık ayında KIA fırsatları

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Kia, 2008 yılının son fırsatı olarak hem binek hem SUV modellerinde uyguladığı çeşitli kampanyalarla farklı beklentilere uygun, farklı seçenekler sunuyor..Kia’nın lider 4x4 modelleri Sorento ve Sportage’da 20,000 YTL’lik inanılması güç bir indirim uygulanıyor. Ayrıca, Kia’nın Türkiye’de bir ilk olan “Hayat Boyu ve Sınırsız Kilometre Özel Onarım Garantisi” de 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

  [​IMG]

  Tüm Sorento ve Sportage’larda, 3 yıl veya 100.000 Km’lik standart Kia garantisine ek olarak devreye girecek olan “Hayat Boyu ve Sınırsız Kilometre Özel Onarım Garantisi”, aracın ilk sahibine, hiçbir ekstra ücret talep edilmeden sunuluyor.


  Cee’d modellerinde yüzde 0,99 faiz oranı
  Ayrıca, Kia’nın orta sınıftaki başarılı temsilcisi cee’d modeli de Avrupa’lı tasarımı, yüksek performansı, standartların üzerinde donanımı ve segmentindeki en uygun fiyatlı araçlardan biri olarak farklılığını kısa sürede ortaya koydu. Kia cee’d Hatcback, pro-cee’d ve cee’d Sportywagon modellerinden oluşan cee’d ürün gamında, 1,400 YTL’lik peşin alım indirimi ya da 12 aya kadar yüzde 0,99 faizle kredi imkanı sunuluyor. Kia cee’d 1,6 lt. dizel modeli, 33,035 YTL’lik fiyat etiketiyle piyasadaki en uygun alternatiflerin başında geliyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  05.12.2008, Cuma
   


Sayfayı Paylaş