Apple Çalışanları Acı Haberi Böyle Aldı!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Cidden yakinimi kaybetmis gibi uzuldum. Teknoloji babasiz yetim kaldi :( Bizler buralardan uzulurken ailesi ve calisma arkadaslarina sabirlar diliyorum. Bu acı haberi bu sekilde aldilar;

  Apple'ın yeni CEO'su Tim Cook, şirketin efsane başkanı Steve Jobs'ın hayatını yitirdiğini Apple çalışanlarına bir e-posta ile bildirdi. Cook,Apple'ın Jobs'ın hayatı için bir kutlama planladıklarını da sözlerine ekledi.

  Tim Cook, Steve Jobs 1998'de şirkete geri döndüğünde onun tarafından şirkete alınmıştı. Cook, Jobs için "inanılmaz bir insanoğlu" sözlerini kullandı ve çalışanlarına Jobs'ın ruhunun Apple'da sonsuza dek yaşayacağını söyledi. İşte Cook'un e-postasının bir bölümü:

  "Sizinle paylaşmak istediğim çok üzücü bir haberim var. Steve bugün erken saatlerde hayatını kaybetti."

  "Apple, büyük vizyon sahibi ve yaratıcı dahisini kaybetti, dünya ise inanılmaz bir insan oğlunu. Steve'i tanıyıp onunla çalışma şansını elde edenler ise değerli bir arkadaşını ve ilham verici bir akıl hocasını kaybetti. Steve, arkasında sadece meydana getirdiği şirketini değil, Apple'da yaşayacak ruhunu da bıraktı."

  "Steve'in olağanüstü hayatını Apple çalışanları olarak yakında kutlamayı planlıyoruz. Düşüncelerinizi, anılarınızı ve baş sağlığı dileklerinizi rememberingsteve@apple.com adresine gönderebilirsiniz."
   


Sayfayı Paylaş