Antrenör maaşları

Konusu 'İş Hayatı' forumundadır ve OrKuN tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Antrenör Mesleği, Şartları ve Maaşı

  gsgm antrenör maaşları,futbol antrenör maaşları, alt yapı antrenör maaşları, At Antrenörü Maaşları

  Genel olarak antröner ücretleri

  Eğitim sonrası kazanç; sporun türüne, antrenörün sözleşmeli, kadrolu, fahri olarak, amatör yâda profesyonel olarak çalışmasına, antrenörün başarısına, tecrübesine, çalıştığı kulübün büyüklüğüne, amatör yâda profesyonel liglerde olmasına göre değişmektedir.

  Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak kadrolu çalışanlar 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’na göre maaş alırlar. Yine aynı bünyede fahri yada sözleşmeli çalışan antrenörler ise daha düşük ücretle çalışmaktadır. Spor kulüplerinde ve diğer kuruluşlarda çalışan antrenörler yaptıkları anlaşmalara göre ücret alırlar.

  Bazı spor dallarında, profesyonel kulüplerde başarısını ispatlamış antrenörler astronomik ücretlerle çalışmakta hatta yüklü transfer ücretleri almaktadırlar.

  Antröner olmak isteyen öğreci sorusu

  Soru
  : Arkadaşlar kpss ye girip antrenör olarak atanmak istiyorum. Son sınıf öğrencisiyim. Kadrolu olarak alacağımız maaşı yazar mısınız? 657 ye mi tabi oluyoruz ? Hiç bir yerde bu bilgiye ulaşamadım.
  Cevap: Kadrolu antrenör 657 ye tabidir. ocak 2012 itibariyle maaşı 1.650 civar olacaktır.

  Bir alt yapı antröneründen kendi mesleği ile ilgili yorum

  idealleriniz vardır. antrenör olmak önce geleceğe damga vuracak futbolcular yetiştirmek istersiniz. sonra bir Mourinho edasıyla profesyonel takım yönetmek. ama olmaz, şartlar elvermez. akşam eve ekmek alacak paranız cebinizde yoktur. açlıktan oyuncu yetiştirme hayalleriniz yavaş yavaş kaybolur. zordur alt yapı antrenörlerinin işi. aylık 1000 tl maaş verirler sizden birer Messi yetiştirmenizi beklerler.

  beşiktaş jk, 8 yıldır 800 tlye çalışan antrenörü vardır, yaşınız 40` a gelir daha evlenemezsiniz. maaşlar 4 ayda bir yatar, bir yatırım planı yapamazsınız. 3 yıl boyunca üst üste finale çıkarsınız bir sonraki sezon gruplarda elenirsiniz, emeklerinize, kabiliyetinize bakmadan gönderirler sizi. size sunacakları doğru dürüst soyunma odaları dahi yoktur. zordur alt yapı antrenörlüğü...

  At Antrenörlüğü Maaşları ve İş İmkanları, Nasıl At Antrenörü Olunur?

  Son zamanların gözde mesleklerinden at antrenörlüğü, mezunlarına yüksek oranda istihdam olanağı sağlarken dolgun bir ücretle işe başlama olanağı sunuyor.

  Eskişehir Osmangazi Üniversite Mahmudiye Meslek Yüksek Okulunda 2010 yılında açılan Atçılık ve Antrenörlük Programına 2010-2011 öğretim yılında YGS-6 puanıyla 51 öğrenci alınmıştır.

  İstihdam alanları Binicilik kulüpleri, hipodromlar, özel ve kamuya ait haralar ve diğer atçılık tesisleridir.

  At Antrenörlüğü ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
   

  Moderatör tarafından son düzenleme: 3 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş