Anneler Gününde Ne Alınır?

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve EmRe tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Anneler Gününde Ne Alınır?
  Anneler günü hediyesi seçmek zor olabilir… Her sene aldığınız giyim eşyası, medyada reklamları ardı ardına dönen mutfak eşyaları yerine en güzel ve en anlamlı anneler günü hediyesini vermek istemeniz çok doğal. Bunun için öncelikle kişiye özel bir hediye fikrini değerlendirebilirsiniz.

  Anneye alınacak kişiye özel bir hediye, hem senelerce kalıcı olabilir hem de sadece ona özel bir hediyenin değeri kendiliğinden çok fazla olacaktır. Özel nakışlı havlular, kişiye özel baskılı kupa bardaklar, isim nakışlı mutfak önlükleri hem mutfağını süsleyecek, hem de kullandıkça sizi anımsatacaktır.

  Anneler günü hediyesi tasarlarken fotoğraflarınızı en güzel şekilde değerlendirip farklı bir hediye haline sokabilirsiniz. En güzel anılarınızdan oluşan fotoğraflardan bir pano yaptırıp, anneler günü hediyesi olarak canvasa baskı yaptırabilirsiniz. Yine bu fotoğraflardan kişiye özel bir kitap ya da albüm yaptırıp annenize yıllarca saklayacağı bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz.

  Anneler günü hediyesi olarak annenize en güzel mesajlarınızı yazabileceğiniz süslü kavanozlar hazırlanabilir. Çalışan annelere ofiste kullanabilecekleri çok özel usb bellekleri anneler günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

  Yeni anneler, anneler gününü en heyecanlı hissettikleri ilk anneler gününde özel bir hediyeyi hak ediyorlar. Onlara esprili t-shirtlerden ve bebek bakımında yardımcı olacak ürünlerden bir hediye sepetini anneler günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Annenize ayrıca yapmaktan hoşlanacağı bir deneyim hediye edebilirsiniz. Annenizi bir masaj hediyesi ile şımartabilir tüm gün sadece kendine ayırabileceği bir bakım hediyesini de anneler gününe özel annenize armağan edebilirsiniz.

  Adrenalin seven annelere bir ATV sürüş deneyimi verebilirsiniz. Bir diğer yaratıcı seçenekse, şarkı söylemeyi seven anneler için; annenize bu özel zevkini kayıt altına almasını sağlayacak bir stüdyo kaydı hediye etmek harika bir fikir olacaktır.

  Daha fazla öneri için aşağıdaki linkten bakabilirsiniz
  Anneler Günü Hediyeleri
   


 2. Ayşe Melek Well-Known Member

  teşekkürler süpersinnnn valla
   
 3. EmRe Well-Known Member

  ATV sürüş deneyimi ilginç. En iyisi hava güzel olursa ailece pikniğe falan gitmek olur.
   

Sayfayı Paylaş