Anneler Gününde Canım Anneme Ne Alsam

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve asisedef06 tarafından 2 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. asisedef06 New Member


  Anneler günü hediyeleri
  Yılın belki de en zor günü geldi çattı! Canımızdan çok sevdiğimiz biricik annemize, hiç bir paha biçemediğimiz en sevgili varlığımıza alınabilecek bir kaç hediye seçeneği ile karşınızdayız. Hediye seçmek başlı başına bir işken, hediye seçeceğimiz kişi bir de annemizse durum iyice zorlaşıyor. Ama panik yok! Editörümüzün seçtiği güzel parçalar ve yaratıcı fikirlerle sizler için ilham kaynağı olmaya hazırız.

  Anneler Günü Hediyesi
  Annenize değerli bir şey almak istediğimizde, akla ilk gelen şey kolye, küpe yüzük oluyor. Ama gelin, bu sene bir değişiklik yapın ve annenize sezona damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın saçına taktığı kolyelerden alın! Anneniz kendini adeta bir sultan gibi hissecek. Ne de olsa onlar evimizin sultanı, değil mi ?

  [​IMG]


  Ama ben yine de klasikten vazgeçmem diyorsanız, evimizin parlayan yıldızı annelerimize yıldız şeklinde bir kolye çok anlamlı olabilir.

  [​IMG]

  “Her dakikamı seni düşünerek geçiriyorum canım anneciğim” gibi anlamlı bir notla verebileceğiniz hediyelerden bir tanesi de şık bir saat.

  [​IMG]

  Alacağınız hediyenin tasarım olmasını isterseniz de harika bir seçenekle karşınızdayız. Gülen surat şeklindeki bu yüzüğe anneniz bayılacak!
   


Sayfayı Paylaş