Anneler Günü Burçlara Göre Hediye Seçenekleri

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. EjjeNNa Administrator


  Astrolojiyle aranız iyiyse ve halen annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz burçlardan ipuçları elde edebilirsiniz.

  Koç annelerine: Diktatör ve bağımsız Koç anneleri her türlü hediyeden hoşlanmaz. Gereksinim ve beğenilerini ön planda tutmalısınız. Küçük keskin ev aletleri; örneğin blender oldukça işine yarar. Mutfak robotu varsa bile fonksiyonları geliştirilmiş, son sistem robotlar, el yapımı yaratıcı duvar panoları, çok fonksiyonlu komplike müzik çalarlar, algıları gelişmiş Koç anneleri için ideal hediyelerdir.

  Boğa annelerine: Dokunma duyusu en gelişmiş anne, Boğa burcundadır. Peluş battaniyeler, dokusu yumuşak şallar, kıyafetler ve serin bahar akşamları için ince hırkalar annenizi mutlu etmeye yeter. Boğa annenize hediye alırken pahalı olanını değil; fiyatından ve kalitesinden emin olduğunuzu seçmelisiniz.

  İkizler annelerine: Kendi yaptığınız tablo veya kart, çok farklı tasarım kıyafetler ve çantalar, özel tasarım takılar, İkizler annelerini mutlu edebilir. Sıradan hediyelerden hoşlanmadığı gibi herkesin aynı anda kutladığı özel günlerden de hoşlanmaz. Hediyenizi bir gün önce veya sonra vermeniz daha iyi olabilir.

  Yengeç annelerine: Yengeç annenize ellerinizle ve sevginizi katarak yapacağınız bir yemek ya da pasta ömre bedel bir hediyedir. Ona ne alırsanız alın mutlu olacaktır; ama kendi emeğinizi ve sevginizi katmayı unutmayın. Uzaktaysanız ve anneniz sizi özlüyorsa, birlikte mutlu günlerinizi hatırlatan bir fotoğrafı çerçeveleyin, üzerine saçınızdan küçük bir parça ekleyin. Gözleri dolacak; ama dünyanın en mutlu annesi de, o olacaktır.

  Aslan annelerine: Işıltılı ve kaliteli bir hediye, altın takılar, özel koltuk ve varaklı küçük bir ayna, annenize sevginizin kanıtı olabilir. Kıyafet almayı düşünüyorsanız kesinlikle önem verdiği markalardan ve onun zevkine uygun olanını seçin. Aksi halde kullanmaz. Özel günlere önem veren ve hatırlanmak isteyen Aslan annenizin bu mutlu gününü asla unutmamalı onu hediyesiz bırakmamalısınız.

  Başak annelerine: Başak annenize hediye almadan önce deterjan, sabun ve havlu kağıt dolabını kontrol etmeyi unutmayın. Ona alacağınız en güzel hediye özel kokulu sabunlar, hafif uçucu parfümler ve son çıkan temizlik aletleridir. Ofisindeki jaluzileri temizleyeceği el aletleri, renkli mandal sepetleri, bulaşık veya çamaşır makineleri Başak annelerini mutlu eder.

  Terazi annelerine: Dengesi ve uyum duygusu bozulduğunda mutsuz olabilen Terazi anneniz için dengesini korumasını sağlayacak kişisel gelişim kitapları, Spa veya cilt bakım seansı, kıyafet, gözlük seçenekleri ya da takı ideal hediyelerdir. Yaz modasına uygun iç çamaşırı, bikini, mayo güneş gözlüğü ya da tatil malzemeleri de beğenebileceğiniz hediyeler arasında.

  Akrep annelerine: Akrep annenizin bitmeyen ihtiyaçları, kıyafet iç çamaşırı, siyah klasik gömlekler, elbiseler ve okumaya doyamadığı kitaplardır. Bununla birlikte biriktiremeyecek durumdaysanız veya henüz kazanamıyorsanız Akrep anneniz, sizden hediye beklemeyecektir. Onun için bir buket çiçek veya içten bir öpücük de yeterli olur.

  Yay annelerine: Anneniz felsefe ve tarih kitaplarını, gezmeyi ve başka kültürleri tanımayı seviyor. Bunun yanı sıra köşe başında her zaman kahve içmekten keyif aldığı kafeteryada onunla geçireceğiniz bir öğleden sonrayı da son derece seviyor. Bütün bunları zaten biliyorsanız, son günlerde ne almak istediğini de hatırlıyorsunuzdur. Ona ihtiyacı olan, niyetindeki hediyeleri almaya çalışın. Hiçbir şeye ihtiyacı yoksa iki kişilik uçak bileti alın ve annenizle birlikte küçük bir tatil planlayın.

  Oğlak annelerine: Anneniz için uygun fiyat ve ihtiyaç listesi kesinlikle önemlidir. Onun ihtiyacı olmayan bir hediyeye, aşırı para ödemeniz mutlu olmasına değil çileden çıkmasına sebep olabilir. Hiçbir ihtiyacı olmadığına eminseniz yatırım yapabileceği altın, cüzdan ya da bozuk paralarını değerlendireceği bir kumbara da hoşlanacağı hediyelerdir.

  Kova annelerine: Astroloji kitapları, gezegenleri anlatan kitaplar ilgisini çekebilir. Kişisel gelişimde son teknikleri takip edebileceği CD’ler de işine yarar ve çok hoşuna gider Klasik cüzdan, çanta, mutfak eşyası gibi hediyelere prim vermez. Sadece siz mutlu olun diye gülümsemesini istemiyorsanız onu gerçekten mutlu edin.

  Balık annelerine: Ne olursa olsun mutlu olurum diyen Balık anneniz gerçekte siz mutlu olun diye mutluluk görüntüsü verebilir. Onun neleri sevdiğini ve sadece pahalı diye neleri alamadığını dikkatle gözlemleyin. Para biriktirin ve istediği kursu, tatili veya arabayı ona hediye edin. Parası yetişmediği için alamadığı ne çok şey vardır. Ona istediği şeyleri sağlayacak durumda değilseniz, en küçük isteklerinden başlayın.
   


Sayfayı Paylaş