Ankesörlü Telefonların 1 Dakikası Bedava!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 9 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ankesörlü telefonda kampanya!
  Türk Telekom, tüm ankesörlü telefonlarda 'Şehir içi 1 dakika bedava' kampanyasını başlatıyor!
  Türk Telekom, Türkiye genelindeki tüm ankesörlü telefonlarda "Şehir içi 1 dakika bedava" kampanyasını başlatıyor. 28 Şubat 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyada, kullanıcıların 1 dakikalık şehir içi aramaları için ahizeyi kaldırıp numarayı çevirmeleri yeterli olacak.

  Türk Telekom, ankesörlü telefonlardan "Şehir içi 1 dakika bedava" kampanyasını başlattı. 28 Şubat 2010 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, Türkiye genelinde sayıları 80 bini bulan tüm ankesörlü terefonlarda, şehir içi 1 dakika konuşma bedava olacak. Türk Telekom, şehir içi 1 dakika bedava kampanyasını ilk olarak Türkiye genelinde ilköğretim okullarında başlatmıştı. Kampanya süresince ilköğretim okullarında bulunan 7 bin civarındaki ankesörlü telefonun trafiği yaklaşık 12 kat arttı.

  Uygulamanın gördüğü büyük ilgi üzerine kampanya, yurt genelindeki tüm ankesörlü telefonları kapsayacak şekilde yagınlaştırıldı. 6 Aralık'ta başlayacak olan kampanya ile Türkiye genelindeki tüm ankesörlerden, şehir içi bir dakikalık konuşmayı hiçbir ücret ödemeden yapmak mümkün olacak.

  Ücretsiz görüşme için tek yapılması gereken ankesörlü telefonun ahizeyi kaldırdıktan sonra numarayı çevirmek.

  Bilgi için: Türk Telekom
  Telefon: (212) 444 14 44
   


Sayfayı Paylaş