Angry Birds, Öfkeli Kuşlar Dünyayı Saracak!

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  [​IMG]
  iPhone'ları kasıp kavuran efsane oyunun hedefi büyük: Angry Birds, bakın şimdi gözünü nerelere dikti.
  iPhone'un en başarılı oyunlarından birisi şüphesiz herkesin bildiği Angry Birds. Geçtiğimiz yıllarda, iPhone'ları kasıp kavuran Angry Birds, şimdi de popüler oyun konsolu PlayStation 3'e gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca, Windows Phone 7 sürümünün de önümüzdeki birkaç ay içinde hazır olacağı açıklandı.

  Angry Birds oyunu, sapan kullanarak "öfkeli kuşları", yumurtalarını çalan domuzlara fırlatmaya ve domuzların korunaklı kalelerini yıkmaya dayanıyor.

  Oyunun yapımcısı, Rovio Mobile'ın Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, Angry Birds birkaç ay içinde Windows Phone 7'ye gelecek ve bir PC sürümünün de gelmesi gündemde.

  Angry Birds'ün PS3 platformuna gelmesi ise tam olarak bir sürpriz değil. Yapımcı şirket, geçtiğimiz yıl konsol üreticileriyle görüştüklerini ve oyunu diğer platformlara da taşımayı hedeflediklerini belirtmişlerdi.

  Angry Birds oynamak isteyen PS3 sahipleri, çok yakında, oyunu Sony'nin PlayStation mağazasından indirebilecekler. Oyunun PS3 sürümünün fiyatı ise henüz belli değil, ancak iPhone sürümü 0,99 dolar olan Angry Birds, iPad'de ise 4,99 dolara alınabiliyor.
   


Sayfayı Paylaş