Android Telefonlara Eset Antivirüs İndir

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Android için ESET Mobile Security
  Akıllı telefonları hedef alan tehditlere karşı benzersiz veri güvenliği sağlayan ürün, davranış tabanlı algılama, antispam, uzaktan kilitleme ve silme ya da hırsızlığa karşı güvenlik gibi özelliklerle öne çıkıyor.

  [​IMG]

  Mobil ürünlere yönelik siber saldırılara karşı daha önce Symbian ve Windows Mobile işletim sistemlerini devreye sokan ESET, artık Android sistemlere yönelik saldırılar için de kapsamlı güvenlik sunuyor.

  Download-İndir: https://market.android.com/details?id=com.eset.ems

  ESET Mobile Security for Android: 11 temel özelliği ve faydaları

  Davranış tabanlı algılama:Telefonda gerçekleşen tüm şüpheli aktivitelere karşı kullanıcıyı uyarır. Tüm uygulamalar, dosyalar, klasörler ve SD bellek kartları sürekli gelişmekte olan tehditlere karşı taranır.

  SMS/MMS Antispam:Kullanıcıların, siyah veya beyaz liste ile güvenilir kişileri tanımlamasını, ya da sadece bilinmeyen numaralardan gelen mesajların engellenmesini sağlar. Ek güvenlik katmanı sayesinde de kimliği bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları engeller.

  Çağrı kabulü: Her iki yönde (gelen ve giden çağrılar) istenmeyen çağrıları engeller. Bu araç, çocuklarının faturalarını kontrol altında tutmak isteyen ebeveynler için de bire birdir.

  Dâhili görev yöneticisi ile güvenlik takibi: Pil ömrü, kullanılmayan disk alanı, çalışan işlemler, Bluetooth gibi telefonun tüm önemli özellikleri ile ilgili bilgi sağlar.

  Yeni ara yüz: Özellikle Android için tasarlanmış grafikler ve düzen.

  Hırsızlığa karşı güvenlik: Kaybolma veya çalınma gibi durumlarda, kullanıcıların telefonlarında sakladıkları verileri koruyabilmek için birden fazla güvenlik katmanı sağlar.

  GPS lokalizasyonu: Kayıp ya da çalınan telefonlar uzaktan tespit edilebilir.

  Uzaktan kilitleme: Telefona izinsiz girişleri engellemek amacı ile uzaktan kilitlenebilir.

  Uzaktan sil: Kişiler, mesajlar, bellek kartı dâhil tüm veriler uzaktan silinebilir.

  Kaldırma koruması: ESET Mobile Security'nin izinsiz kaldırılması engellenir.

  Güvenilir arkadaş: Telefona başka bir SIM kart takıldığında, güvendiğiniz bir kişiye uyarı mesajı gönderilir. Ayrıca bu kişi, unuttuğunuz şifrenizi de sıfırlama yetkisine sahiptir.
   


Sayfayı Paylaş