Android Telefon Almayı Düşünenler

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve OrKuN tarafından 12 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Yeni bir Android telefon almayı düşünorsanız ve piyasadaki son modellerdenmi alayım yoksa biraz daha bekleyip çıkması beklenen yeni modellerimi beklemeliyim düyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  Beklemeye değer özellikler
  Örneğin yeni Android 4.0'ı beğendiyseniz, Galaxy Nexus'u veya Android 4.0'lı bir cebi beklemenize değebilir. NFC'li bir cep arıyorsanız, Galaxy S II gibi bir cebi tercih edebilirsiniz. Fiziksel klavyeli bir cep istiyorsanız, Droid 4'ü beklemenize değecektir.

  Eğer pil ömrünü sihirli bir şekilde ikiye katlayan bir cep ortaya çıkarsa, bu cebi de beklemenizi tavsiye ediyoruz.</I></U>

  Beklemeye değmeyecek özellikler
  Biraz daha iyi işlemci, 256MB daha fazla bellek, biraz daha iyi kamera gibi iyileştirmeler için bekliyorsanız, beklemek yerine yükseltmeyi şimdi yapmanız daha yerinde olabilir. Zira çıkacak daha iyi bir telefon her zaman vardır ve sonuncusunda daha iyi teknik özelliklere sahip olacaktır.

  Bir telefon, yeni bir telefon çıkana kadar "en iyi cep"tir ve sonsuza kadar "beklemeli miyim?" sorusunu sorararak zaman geçirmeniz mümkündür. Zira hemen hemen 2 ayda bir daha iyi bir Android'li cep tanıtılıyor. Dolayısıyla yukarıdaki gibi özellikleri beklemek yerine şu an almayı düşündüğünüz cebi almak, daha yerinde bir karar olabilir.</I></U>
   


Sayfayı Paylaş