Android için En iyi 5 Ücretsiz Oyun!

Konusu 'Android' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Eğer bir Android telefonunuz varsa elinizde bu potansiyele sahip bir cihazınız var demektir. Turkeyarena.net ailesi olarak, stresinizi azaltacak en iyi ve ücretsiz 4 Android oyununu sizler için bir araya getirdik. Yalnız uyaralım; bu oyunlar stres atmaktan öte, alışkanlık yapıcı da olabilir ve saatlerinizi götürebilir.

  Air Control
  Oyundaki amacınız, hava alanı üzerindeki trafiği yöneterek uçakların birbirine çarpmasını engellemek. Denetim ise uçak veya helikoptere dokunup gideceği rotayı çizmek kadar kolay.
  İndirin: Air Control

  Tank Hero
  Wii gibi çeşitli platformlarda ortaya çıkan bağımlılık yapıcı bir oyun da Tank Hero. Oyundaki amacınız, çeşitli engeller arasında dolaşarak düşmanlarınızı yok etmek. Dolaşmak ve ateş etmek ise oldukça kolay. ekranın sol alt kısmındaki oklar ile tankınızı yönlendirebilir, ateş etmek için ateş etmek istediğiniz yöne dokunabilirsiniz.
  İndirin: Tank Hero

  Devamı aşağıdaki mesajda...
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  Drag Racing
  Arabalarla ilgiliyseniz Drag Racing hoşunuza gidebilir. Oyundaki amacınız, gidebildiğiniz kadar hızlı gitmek. Bunun için vites geçişlerini doğru zamanda yapmanız gerekiyor. Need for Speed gibi oyunları daha önce oynadıysanız, bu oyunda ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz demektir.

  Yarış sırasında kendi arabanızı alt taraftaki şeritte, rakibinizi ise üst şeritte göreceksiniz. Başlangıçta gaz pedalına basın. Vites artırmak için +, düşürmek için - tuşlarına basın. Tüm yapmanız gereken vitesi değiştirdiğiniz zamana odaklanmak.
  İndirin: Drag Racing

  Paper Toss
  Oyunda amacınız kağıt topunu çöp kutusunun içine isabet ettirmek. Ancak vantilatörü ve diğer engelleri göz önünde bulundurmalısınız.
  İndirin: Paper Toss
   

Sayfayı Paylaş