AMS okurlarının en iyi otomobilleri arasında üç audi var

Konusu 'Oto Haber' forumundadır ve OrKuN tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Audi, “auto motor und sport” (ams)
  dergisinin düzenlediği “Best Cars” okur anketinde geçmiş yıllarda sergilediği başarıları tekrarladı. AMS okurları verdikleri oylarla üç ayrı kategoride Audi modellerini en iyi otomobiller olarak seçti: Audi A4, Audi A6 ile yakın zamanda pazara sunulan Audi Q5, okurların gözde otomobilleri arasında yer aldı. Oylama sonuçlarına göre, Audi A3, A8 ve R8 de kendi kategorilerinde ikinciliği elde etti.

  [​IMG]

  Audi yine en başarılı markalardan biri oldu. Audi’nin yenilikçi teknolojisi, tasarımı, verdiği muhteşem duygu ve kalitesiyle çok satan modellerinden olan A4, orta sınıf kategorisinde geçen yıl elde ettiği zaferi tekrarlarken, üst-orta sınıftaki temsilcisi sportif, iş amaçlı sedanı A6 da, üst üste beşinci defa rakip modellere karşı üstünlüğünü teyit etti.

  Off road araç kategorisine ilk kez dahil olan yeni Audi Q5 de markanın birincilik alan üçüncü modeli oldu. Q5 daha önce de ams ve Auto Bild’in himayesinde düzenlenen tasarım ödülleri ile Bild am Sonntag okurlarının oylarıyla belirlenen “Altın Direksiyon” ödülünü almıştı.

  Audi’nin ams okur anketinde elde ettiği başarı, A3’ün alt-orta sınıfta, A8’in lüks sınıfta ve R8’in de spor otomobiller kategorisinde aldıkları ikincilikler ile tamamlandı..

  [​IMG]
  05.02.2009, Perşembe
   


Sayfayı Paylaş