Ameliyatsız İncelme

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Ameliyatsız Bölgesel İncelme
  Ağrısız ve ameliyatsız incelme, Ameliyatsız Yağ Aldırma, Ameliyatsız Yağlardan Kurtulmak

  Ultrason konusundaki ilerlemeler Liposuction yönteminin cerrahi müdahale olmadan yapılabilmesini sağlamıştır. Ultrason atışları ile 1 seansta yağ parçalama sağlanarak 4 cm. civarında incelme sağlanabilmektedir. Kadınlarda 3,5 cm. erkeklerde ise 4 cm. 1 bedene tekabül etmekte olduğu için 1 seansta 1 beden incelme sağlandığı söylenebilir.

  Bu yöntemde, hasta ile ilgili öncelikle sağlık durumu ile ve yağları ile ilgili çeşitli analizler yapılmakta; sonra uygulama öncesinde bölgeye radyo frekans ile 10-15 dakika süren ısıtma işlemi uygulanmaktadır. Uygulama başlamadan cihaz hastanın hedeflenen bölgesine kaç adet ultrason dalgası atışı yapılacağını belirler. Cihaza kişi ile ilgili yaş, boy, kilo, cilt altı yağ kalınlığı girilir. Atış yapılacak bölge hazırlandıktan sonra cihazın belirlediği noktaların hedeflenmesi sureti ile atış gerçekleştirilir.

  Bu yöntemle yağ hücreleri gerçekten parçalanmaktadır. Parçalama sonrasında ortaya çıkan yağ asitlerinin büyük bir kısmı lenf yolu ile karaciğere gelerek orada lipolize uğruyor, bir kısmı da kas ve iskelet sisteminde egzersiz ile parçalanıyor. Yağların parçalanması sonucunda bölgesel incelme olduğu için tekrar kilo alımı söz konusu olsa bile aynı bölgeden eskisi kadar kilo alınmamaktadır. 1-1,5 saat süren 1 seans sonucunda 15 günlük bir bekleme sonrasında 1 beden incelme gerçekleşmektedir.

  - Cerrahi müdahale olmadan liposuction mümkün mü?
  - Ultrashape uygulaması nasıl yapılır, ultrason yönteminin avantajları nelerdir?
  - 1 seansta 1 beden vermek mümkün mü?
   


Sayfayı Paylaş