Alper Potuk'un Bonservisi El Yakıyor

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Alper Potuk'un Bonservisi Sneijder'dan Pahalı

  Terim'in geçen sezon da ısrarla istediği ama Eskişehir yönetiminin ısrarla bırakmak istemediği Alper, Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın ilk transfer hamlesi oldu. Sarı-kırmızılı kulübün birçok talibi olan Alper Potuk için Eskişehir ile yaptığı görüşmeler olumlu geçtiği hatta Es Es Başkanı Halil Ünal canlı yayında "Alper Galatasaray'a yakın diyebiliriz. Çok mesafe kat ettik, görüşmeler olumlu ilerliyor. Alper Potuk ile görüşeceğim. Ama daha hayırlı olsun demedik" açıklamasını yaptı.

  [​IMG]

  Ünal, bonservis ücreti ile ilgili olarak Şansal Büyüka'nın yönelttiği "6 milyon Euro mu?" sorusuna verdiği "Çık çık Şansal Ağabey" yanıtıyla yıldız futbolcuyu ucuza vermeye niyetli olmadığını açıkça gösterdi. Ancak sarı-kırmızılıların bu transfer için gözden çıkardığı rakam maksimum 5 milyon Euro.

  "Sneİjder'in bonservisine bile 7.5 milyon Euro verdik. Artık kimseye çok para vermeyiz" diyen yöneticiler rakamı yukarı çıkarmaya kesinlikle yanaşmıyor. Yönetimin hedefi Es-Es'i 5 milyon Euro artı iki oyuncunun takasıyla ikna etmek. Eskişehir'in Emre Çolak ile Sercan'ı istediği öğrenilirken, sarı-kırmızılılar ise Sercan Yıldırım ile Kayseri'de kiralık olarak oynayan Ceyhun Gülselam'ı öneriyor. Tarafların takasta kullanılacak isimlerde taraftalar mütabakata varınca bu transfer resmiyet kazanacak.
   


Sayfayı Paylaş